samathana kullanıcısının son içeriği

1. S

Deuter Aircontact Ve Aircontact Pro Arasındaki Fark?

Ynt: Deuter Aircontact Ve Aircontact Pro Arasındaki Fark? Merhaba, ocak ayının başında D. Aircontact Pro 70+15 modelini tercih ettim. Pro ile normal model arasında her ikisini de kullanmış bir kullanıcı ne yazık ki bulamadım. Ben de Deuter'in resmi ithalatçısına giderek her iki çantayı da...
  2. S

Mayıs Likya Yolu

Ynt: Mayıs Likya Yolu Merhaba arkadaşlar, Likya'nın belli parkurlarını (2013 Antalya-Finike, 2014 Fethiye-Kaş) yürüdüm. Bu sene de 23 ya da 24 nisan (büyük olasılıkla 24 nisan) başlangıçlı Kaş-Finike arasını yürüyeceğim. Böylece tüm parkuru bitirmiş olacağım. Daha önceki parkurların büyük...
  3. S

Deuter Aircontact Ve Aircontact Pro Arasındaki Fark?

Merhaba arkadaşlar, Sırt çantamı değiştirmeye karar verdim. Almışken -elbette param yettiğince- iyi bir şey alayım istiyorum. Deuter modelleriyle ilgili şimdiye kadar hiçbir sorun duymadığım için ben de bu markaya yöneldim. 60 litre üzeri bir çanta almak istiyorum. Deuter'in aircontact ve...
  4. S

Alpinist Uyku Tulumu Hakkında

Ynt: Alpinist Uyku Tulumu Hakkında Teşekkürler Oral Bey, Ben de logonun değişebileceğini düşündüm ancak yukarıdaki fotoğraftaki logoya hiç bir yerde rastlamayınca şüphelenmiştim. Etikette kaz tüyü ibaresi olmasına karşın ne yazık ki iki kilo civarı kaz tüyü değilde hep sentetik tulumlara denk...
  5. S

Ynt: Alpinist Uyku Tulumu Hakkında Daha önceden vermiş olduğunuz linki incelemiştim. Ne yazık ki benzer bir ürün yok... Isıl değerleri de etiketteki hiç bir şey ,fade etmiyor ne yazık ki. Kilo olarak 2 kiloya yakın bir tulum...
  6. S

Merhaba, Alpinis markalı bir uyku tulumu var ama logosu değişik olduğu için orijinal mi anlayamadım. Tulumun logosu şöyle:
  7. S

Likya Yolu 14-23 Nisan Arası Bilgi Yardımı

Ynt: Likya Yolu 14-23 Nisan Arası Bilgi Yardımı Merhaba Mert, Ben geçen yıl Likya rotasının Hisarçandır-Karaöz arasını yürüdüm. Rotayı ters istikamette Hisarçandır'dan başlayarak tamamladım. Bu yıl da (hatta yarın akşam çıkıyorum yola) 4 - 12 Nisan arası Fethiye - Kaş arasını yürümeyi...
  8. S

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Merhaba Bu nisan ayında ben de likya yolunun bir kısmını yürüyeceğim. Geçen yıl yine nisan ayında Hisarçandır-Karaöz arasını yürümüştüm. Bu yıl Fethiye'den başlayacağım yürüyüşe. Ben 5 nisanda başlayıp 12 nisanda bitireceğim yürüyüşü. Zaman uygun olsaydı size katılırdım...
  9. S

Delmece Yaylası

Ynt: Delmece Yaylası Hiçbir yaban hayvanı ile karşılaşmadık ancak geçtiğimiz bir noktada epeyce domuz izine denk geldik.
  10. S

Delmece Yaylası

fotoğrafları koyamadım fotoğraflı halini http://www.otekiyuz.com/sehirden-kacis-plani/ sitesinden okuyabilirsiniz. Uzun zamandır planlarını yaptığımız ancak zamansızlıktan bir türlü gerçekleştiremediğimiz kampımızı sonunda gerçekleştirebildik. Kamp deyince kimilerinin aklına otomobille...
  11. S

Karadeniz Bölgesinde Nerelerde Kamp Yapılır?

Ynt: Karadeniz Bölgesinde Nerelerde Kamp Yapılır? Ordu'nun Ünye ve Fatsa ilçelerinin sahillerinde deniz kenarında çadırınızı kurup denize de girebilirsiniz. Ordu merkezden teleferikle Boztepe'ye çıkıp şehir manzarasını izleyebilirsiniz. Eskiden Medereseönü'nde meşhur çaycı Uzun Saçlı'nın Yeri...
  12. S

Karadeniz Bölgesinde Nerelerde Kamp Yapılır?

Ynt: Karadeniz Bölgesinde Nerelerde Kamp Yapılır? Karadeniz'i gezmeye nereden başlayacaksınız? Deniz kenarı mı yayla mı tercih edeceksiniz? Tasarladığınız gezi hakkında biraz daha bilgi paylaşırsanız (gitmek istediğiniz şehir, çadır niteliği vb...) okuyan kişiler size daha yardımcı olabilir.
  13. S

Likya Yolu, Nisan Planı-yol arkadaşı

Ynt: Likya Yolu, Nisan Planı-yol Arkadaşı İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Geziyi bir günce halinde ayrıntılı bir şekilde yazdım. Aşağıdaki adresten takip edebilirsizin. http://www.otekiyuz.com/likya-yolu-yuruyusu-hazirlik-1-gun/ http://www.otekiyuz.com/likya-yolu-yuruyusu-2-gun/
  14. S

Ynt: Likya Yolu, Nisan Planı-yol Arkadaşı YAzmaya bi,r türlü fırsat olmadı. Hisarçandır-Karaöz arası yürüyüşümüzü kazasız belasız iki kişi olarak tamamladık. İyi ki gitmiş iyi ki görmüşüz dedik :))
  15. S

Ynt: Likya Yolu, Nisan Planı-yol arkadaşı İyi niyetleriniz için teşekkür ediyorum. Bu akşam yola çıkacağız, iki kişilik bir ekip oluşturduk. Güzel günler geçireceğimizi umuyor, bir an önce akşam olmasını bekliyorum. Tarihlerin uyuşmaması kötü olmuş, tanışmak isterdim sizle... Başka bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri