Sametolur kullanıcısının son içeriği

1. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

1500 lük olmak kaderimiz [emoji16] geçmiş olsun Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Aynen benimki de hamam gibi oluyor :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Aracın vites geçişlerinde falan da sorun yok aslında tek problem bahsettiğim konu, anladıklarını sanmıyorum başka konuda da sorunlarım vardı hiç birine tatmin edici bir cevap alamadım. Bir daha rutin bakımlar da dahil o servise uğramayı düşünmüyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla...
  4. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Kusura bakma hocam giremedim epeydir servise gittim şanzıman arızalı dediler gerekçeleri de aracın geri kaçırma yapmasıymış :) açılıp komple elden geçmesi gerekiyor, onu da İstanbuldaki master servis yapabiliyormuş.. şimdilik yağını değiştirip bir süre daha bineceğim.. Sen ne yaptın var mı bi...
  5. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Süper abi geçmiş olsun umarım bende de bir şey çıkmaz gidemedim servise, güle güle kullan jantları taktırınca fotoğraf atarsın :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Merakla bekliyorum :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Çok geçmiş olsun umarım çözülür diğer problem de.. ben de bu hafta içi eğilicem üstüne, Yükseltme için kit mi kuşlandınız ne kadara mal oldu aşağı yukarı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Var mı bi gelişme hocam Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

En azından bilgisayarla baksınlar olmadı artık adı geçen parçaları getirtip değiştiricem tek tek Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Öyle yapıcam haftaya bakalım daha önce de belirttim ben servise bakıma götürdüğümde ama sorun bulamadılar. Üzerinden 1 yıl geçti neredeyse umarım bu kez anlaşılır. Çok sağolun. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Çok sağolun ben de korkarak biniyorum valla bu tavsiye ettiğiniz ustalar çözemedi mi sorunu Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Çok teşekkür ederim cevabınız için, sizde bi gelişme olursa yazarsanız çok sevinirim tekrar çok sağolun Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. Sametolur

3.7 Ile Ilgili Yardım

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum ama araç almadan önce epey faydalandım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim öncelikle.. arkadaşlar 2003 model 3.7 aracım dik yokuşta dur kalk yaptığım zaman kalkarken arka alt taraftan dişli sıyırma sesi gibi garç diye bir ses ve vuruntu yaptı bir kez de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri