Scabuk81 kullanıcısının son içeriği

1. S

Ssangyoung Actyon Sport 4x4 Otomatik Alınır Mı?

Anladım yorumunuz için teşekkür ederim
  2. S

Maksimum 1000-1500 kilo civarı
  3. S

Merhabalar. 4x4 bir pickup almak istiyoruz. 4x2 bir Ford Rangerımız vardı çok memnunduk ancak aracın arka çekiş olmasından dolayı hiç ummadığımız anlarda durup kalması ve yerinden oynayamaması bizi araçtan soğuttu. Aracı offroad da kullanmayacağız ancak kırsal ve yüksek bir köyde yaşıyoruz...
  4. S

4×2 Pickupların Yakıt Durumu

2001 model turbosuz ford ranger aldık. Şuanlık yakıttanda motordan da gayet memnunuz servisede ustalara da gösterdik bi sıkıntısı yok. Yorumlarınız için teşekkürler
  5. S

Bende çok okudum gerçekten iyi arabalarmış ama ikna edemedim bizimkileri.
  6. S

Yorumunuz için teşekkürler. Nissan için çok yakıyor diye duymuştuk ama siz böyle bi yorumda bulundunuz. Demekki arabadan arabaya değişiyor
  7. S

Ssangyoung bilindik marka olmadığı için biraz soğuk bakıyoruz. Bugün 2001 model Ford ranger baktık 17 bin tl istediler. Araba gayet iyi ama yakıt konusunda tedirginiz
  8. S

Yorumunuz için teşekkürler. 2001 ford ranger hakkında bir bilginiz var mı ?
  9. S

Yok mu yardımcı olacak biri ?
  10. S

Öncelikle merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İnternette istediğim cevapları bulamadığım için böyle bi konu açma ihtiyacı duydum. Yardımcı olursanız sevinirim. 4×2 2002-2006 arası bir pickup almayı düşünüyoruz. Ranger, Skystar, L200, Hilux, D-max düşündüğümüz arabalar. Yakıt tüketimi ve parça...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri