SCUBAOZGUR kullanıcısının son içeriği

1. S

4x4 Çekiş Sistemleri İle Alakalı Sık Sorulan Sorular

Merhabalar.Nissan terrano kullanıcısıyım .Aracımı 4h konumuna aldığım zaman sol ön aks ve teker dönerken sağ aks ta hareket yok.zaman zaman kuvvetsiz dönüyor ve duruyor.Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
  2. S

Resimdeki Parça Hakkında Yardım

Ynt: Resimdeki Parça Hakkında Yardım Daha detayli resim olursa tam. Secilmiyor
  3. S

Rölanti Sorunu

Ynt: Rölanti Sorunu Hava akismetresinden olabilir.bende yasadim ayni sorunu .detay icin tel ile ulasabilirsiniz.
  4. S

Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması

Ynt: Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması Arkadaslar sorun hava akismetresinden cikti.Diger adi ile p11 fisinden.Suan arac cok fark etti ve 2,4 cc lik bir arac adeta yakit cimrisi oldu.
  5. S

Ynt: Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması Tesekkurler.kelebek bogazi temizlendi ,ayarlari yapildi,bujiler degisti,avans ayari yapildi.Sorun duzelmedi.gazda hicbir problem yok.Lakin benzinde rolanti duzensiz.Motora kelebek bogazinin ustunden hava aldirinca rahatliyor.Bu konuda yorumlarinizi...
  6. S

Merhaba arkadaşlar.2,4 terranom var.Benzinde çalışırken rölanti dalgalanması yaşıyorum.gaza geçtiğinde hiç bir sorun yok fikri olan veya yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı konu ile ilgili.
  7. S

Terrano Yakıt Ve Abs Arzası Hakıında.

Slm arkadaşlar formda yeniyim.1997 model terranom var benzinli.Yakıt diyaframı zayıf arzası veriyor.bu konuda bilgisi olan arkadaş versa yardımcı olursa sevinirim.Ayrıca abs devreye girmiyor gibi geliyor.Göğüste ışığıda yanmıyor.bilgisi olan varmı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri