sebruy kullanıcısının son içeriği

1. sebruy

Gezen Tohumlar Yola Çıktı

Herkese merhaba, Karavanımızla yapacağımız Gezen Tohumlar Eko-seyahat Projemizi http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=103490.0 başlığı altından takip edebilirsiniz. Sevgiler.
  2. sebruy

VW T3 Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Çok teşekkür ederiz Hakan Bey. :) İçinde bazı değişiklikler de yaptık, çok yakında fotoğraflarını çekip paylaşacağım. Bu arada seyahatimiz için bir başlık açtık. İsterseniz oradan da maceralarımızı takip edebilirsiniz...
  3. sebruy

Gezen Tohumlar'ın Yolculuğu

Herkese merhaba, Daha önce başka başlıklar altında yazmıştım ama yeni bir bir başlık açarak bir nevi seyahat günlüğü yapma niyetindeyim. Bilmeyenler için anlatayım: Yaklaşık 2 yıldır hayal ettiğimiz ve birikim yaptığımız yolculuğumuz için önce minik ve yaşlı bir karavan aldık. Kendisi Murtaza...
  4. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Teşekkür ederiz. Biz de ona bir ad bulmaya çalışıyorduk ne zamandır, demek adı Murtaza imiş :)
  5. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Merhaba Bora Bey, Karavanımızın adının murtaza olduğunu bilmiyorduk. Siz onu nereden tanıyorsunuz? Satılık değil hatta şimdi eşimle uzun bir yolculuğa çıkıyoruz onunla. Atık yağ ile kullanacak şekilde dönüşüm kiti taktırdık ve yaklaşık bir yıl sürdürmeyi...
  6. sebruy

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! Karavanların sigorta primleri hesaplanırken itfaiye ve ambulans ile aynı kategoriye konulması kabul edilemez. Ya Özel Amaçlı Taşıt cinsinden çıkartılıp Karavan cinsi açılmalı, ya da ayrı bir sigorta kategorisi belirlenmeli. 3- Ebru ve Sezgin Sarı
  7. sebruy

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Herkese merhaba, Bir süredir karavanların özel amaçlı taşıt sınıfında olmasından dolayı 2014 ile birlikte inanılmaz artan sigorta bedelleri hakkında http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22741.60 başlığı altında konuşuyorduk. Bir dilekçe...
  8. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Ben de dilekçeme henüz cevap alamadım. Ama zaten dilekçe bombardımanı yapmazsak bir sonuç da alamayacağız bence. İlgilenenler bir önceki sayfada ekte yolladığım dilekçe örneklerini bulabilir. Tüketici mahkemesi fikri bence çok iyi. Kazanılırsa emsal teşkil...
  9. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Ekte hazırladığımız dilekçe örneklerini yolluyorum. Kendinize göre istediğiniz değişiklikleri yaparak ilgili yerlere gönderebilirsiniz. Ben bugün benimkileri postaya verdim. Varsa başka forum üyeliklerinizde yeya derneğiniz üyeleriyle istediğiniz gibi...
  10. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Ya da belki İç İşlerine yönetmeliğin değişmesi için de baskı yapmak daha doğru olabilir. Karavanlar için ayrı bir cins kategorisi açmaları için
  11. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Dediğim gibi dün birkaç sigorta şirketinin genel müdürlükleri ile bu konuda da görüştüm ve özel amaçlı taşıt cinsinde oldukları sürece birşey yapamayacaklarını söylediler ve zaten trafik sigortası yapmayı istemedikleri ama mecbur oldukları için böyle bir...
  12. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Atilla Bey, Şimdiye kadar yaklaşık 5 firmadan teklif almış durumdayım. Bazı acenteler de ellerindeki bütün şirketleri araştırdılar. Hangileri detaylarını bilmiyorum bana sadece en iyi rakamı söylediler. Ziraat: 2200 TL, Axa: 1850 TL, Halk: 1750 TL, Hür 5200...
  13. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Evet Ahmet Bey, Özel Amaçlı Olarak yazıyor. 2014 ve ilk araç fiyat farkı herhalde bana 2200 TL dediler :(
  14. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Dikkatli baktığımı sanmıştım ama eve gidince tekrar bakacağım. Özel amaçlı ise belki örnek gösterip dilekçe yazabilirim. Teşekkür ederim
  15. sebruy

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Çok teşekkür ederim. Ruhsatta Kamyonet (karavan) şeklinde değişiklik değişiklik yapılabilirse hepimiz için baya iyi bir çözüm olurdu ama yönetmelikte açık açık motokaravan özel amaçlı taşıt olarak geçerken nasıl böyle bir ruhsat çıkartılabilmiş acaba bilgisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri