Selferi kullanıcısının son içeriği

1. S

Çekme Karavanda Isınmak Için Hermatik Gaz Sobası Veya Dizel Isıtıcı Kullanımı

Henüz karavanımı teslim almadım ama ekipman tedariklerine başladım şofben, akü şarj cihazı, ısıtıcı,kumanda paneli gibi ekipmanları hazırladım ısıtıcı için aşağıda resmi bulunan webasto gibi gizli montajlı ısıtıcıyı tercih ettim çok soğuklarda kamp düşünmüyorum ilkbahar ve sonbaharda rahatlıkla...
  2. S

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

Anladım teşekkür ederim solar değişkenli olacağı için anahtarlamalı sistem daha mantıklı olacak bu aklıma gelmemişti teşekkürler
  3. S

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

Merhaba konuyu sonuna kadar okudum anlamak istediğim şarj cihazını güneş panellerinin bağlantısını kesmeden beraber kullanabiliyor muyuz ve tabi sistem (buzdolabı, aydınlatma vb) kullanmaya devam ediyoruz doğrumu dur, hem güneş paneli hem şarj cihazı akülere fazla gelmiyormu yani sabah olunca...
  4. S

Yeni Karavan Alacaklara Tavsiyeler

Alan biri kantara girsede rahatlasak YouTube da 5.25 modelini kantara çıkaran bir kullanıcı var 1660 kg diyor içi yüklü ve bulaşık makinası ilave etmiş.5.25 yüklü bu kg ise 3.75 1000 olması çok zor bana göre ki 5.25 içi full mobilya
  5. S

Erba 3.75 in 1000 kg olayını duymadım ama o karavanin 1000 kg gelmesi mümkün değil oturma gurubu dışında içi bomboş ne ranza var nede ekstra dolaplar abartı olduğunu düşünüyorum o hesapta bir yanlışlık var zaten böyle düşündüğüm için sipariş verdim nerede geçiyor bu konu nette bulamadim
  6. S

12 V Çakmaklıkla Çalışan 200 W Oto Isıtıcı

Teşekkür ederim cevaplar için Kara kış için düşünmüyorum zaten ilk ve sonbaharda hafta sonu gezileri için birkaç derecelik fark yaratsa yeterlidir diye düşünüyorum birde aliexpres te bu ürün var wabesto gibi gizli montaj yapılabilir ayrıca termostat koymayı da düşünüyorum TRY 202.06 42%OFF |...
  7. S

Güneş enerjisi olacak standart donanımda var erba 3.75 karavan Nisan teslim yalnız dediğiniz doğru direk aküden kullanilacak bu soba kalın kesitli kablo istiyor çünkü direk bağlanacağı için bir kesici gerekecek sanırım aküleri korumak için öyle birşey varmı araştırmadım henüz aklıma gelmediği...
  8. S

200 amper solar akü yanlış yazmışım özür dilerim
  9. S

Herkesin kriterleri farklı o yüzden herkesin tercihi değişebiliyor ben hız yapmıyorum 80 km yi geçmem bana stabilizator gerek yok derken diğeri şart diyebiliyor
  10. S

Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum altta linkini verdiğim infrared ısıtıcı 300 watt diyor 3.75 karavan için yeterli midir çok soğuklarda kamp düşünmüyorum sadece ilkbahar ve sonbahar da kullanırım düşüncesindeyim karavanima 200 amper solar akü takılacak termostatla kullandigimda akü durumu...
  11. S

Erba 3.75 Karavan

Merhaba hayırlı olsun çabuk gelmiş ben testini yaptım 6 volt değil 1.5 volt D tip büyük 2 adet pil ile çalışıyor fan yok içinde sadece ateşleme için kullaniyor ateşleme sırasında alttaki kırmızı LED yanıyor sonra sönüyor sohbende sıkıntı yok yalnız iç malzeme çok ince aşırı sıcak çalıştırmamaya...
  12. S

Erba çekme karavan yorumlarınız

Özür dilerim ben yeni 3.75 model için yazdım dogrusunuz 3.40 eski üretim kg bilgim yok
  13. S

Erba 3.75 fiyatına zam gelmiş gene 45000 olmuş fiyat benim teslim Nisan korku sardı şimdi sözleşmeye rağmen fiyatları bize yansıtmaz lar umarim ya öde yada al kaporani geri diye
  14. S

Bu Karavanın Markası Nedir?

İç fotoğraf ta koysanız daha iyi olurdu şase üzerinde herhangi bir bilgi etiketi yokmu genelde olur Google de yaptığım aramalarda yerli olmadığı kanaatine vardım ithal 1970 Ler karavanı gibi bir izlenim edindirdi bende benzerleri bu yıllarda var su ve elektrik girişi ile çamurluk olması özel...
  15. S

Sanmam bomboş karavan o kilolar imkansız 650 kg geçmez standart teslimle Nisan da alacağım ilk isim kantara girmek caretta uncle bile o dolulukla 750 kg civarı sahiden hiç kantara giren yokmu 3.75 erba yi acaba

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri