Semih_81 kullanıcısının son içeriği

1. S

Lada Niva Ve Bilmediklerim

Ynt: Lada Niva Ve Bilmediklerim Yalnız şunuda söylemeden geçemeyeceğim bu araçlar kesinlikle bir otomobil değil yani kuru direksiyonlu falan, bir otomobil konforu vermez. Ancak ne olduğunu bilerek ve beklentileri bilerek kullanmak gerekir mesela ben çok keyif alarak biniyorum ama bir başkası...
  2. S

Lada Niva Ve Bilmediklerim

Ynt: Lada Niva Ve Bilmediklerim Temiz bakımlı asfalt lastikli bir lada niva sizin hertürlü işinizi görür. Biz bütün bakımlarını yaptırdıktan sonra aktif olarak hergün kullanmaya başladık Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede 30.000 km yol yaptık ve her kontağı çevirdiğimde daha fazla keyif alıyorum...
  3. S

2008 Lada Niva Lastik Seçimi

Ynt: 2008 Lada Niva Lastik Seçimi Rica ederim. Yalnız 6.50 değil bizim ladalarda kullandığımız 6.00 16 ok 144 tür. Ancak 6.50 de olur herhalde.
  4. S

2008 Lada Niva Lastik Seçimi

Ynt: 2008 Lada Niva Lastik Seçimi 7.50 16 bildiğimiz dodge as 250 kamyonet lastiğidir. Gerisini siz düşünün. Takmak imkansız.
  5. S

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Ynt: 1999 Üstü Niva Arıyoruz. Birde niye 1999 ve üzeri ki ? Araba 95 olur çok güzel restarasyon yapılmış, modlanmış veya çok orjinal olabilir. Yani 99 üzeri diye bir kısıtlama getirmenizi ben anlayamadım. Mesela biz bir yıl önce 96 model yeşil aldık. Aldığımızda kasa olarak temizdi bakım...
  6. S

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Ynt: 1999 Üstü Niva Arıyoruz. Sapanca'da yarışmıştı diye hatırlıyorum.
  7. S

Niva Offroad Aracı Olurmu?

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Bu videoda ne gibi modifiyelerle neler yapılacağını anlatıyor. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i8ur54_vzzU#t=232
  8. S

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Eğer bu üçler otomotiv güvenilirse kıştan sonra alabilirim.
  9. S

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Yanlış anladınız galiba normal derken bu direksiyon kutusundan var kendi kutusu, ama 1995-1996 yıllarında bazı modellerde soft diye tabir edilen hidrolik olmayan ama hidroliğe yakın yumuşaklığı olan direksiyon kutuları üretilmiş. Bu kutular bulunmuyor bulunsada...
  10. S

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Birde bu Hidrolik direksiyon sonradan takıldığında güçte az da olsa bir düşüklük yapar mı ? sonuçta hareketi kasnaktan alıyor.
  11. S

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Geçen Hafta Sakarya Öz Oto LADA servisine gittim. Önceden Soft direksiyon kutusu varmış üstünde onu değiştirip normal takmışlar. Bu zamana kadar 7.000 tl masraf yaptık herşeyini sıfırladık, direksiyon hareket ettikten sonra yumuşuyor durduğu yerde sert şimdilik...
  12. S

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? Bizde 1996 model Koyu yeşil lada niva var. Aldığımızda üzerinde ok144 vardı. Ama biz offroad aracı değil de %70 asfaltta %30 arazide kullanacağımız rahat ekonomik bir araç yapalım dedik. Ve baya bir harcamayla amacımıza ulastık. Önceki mesajlarda "vitesi...
  13. S

1993-2000 Arası 5k Vitara'lar Nasıl

Ynt: 1993-2000 Arası 5k Vitara'lar Nasıl Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim :)
  14. S

Ynt: 1993-2000 Arası 5k Vitara'lar Nasıl Suzuki'ciler bir yardım edin yok mu cevaplayacak olan
  15. S

Merhaba :) Son zamanlarda vitaralar dikkatimi çekmeye başladı. 1993-2000 arası düz vites vitara nasıldır. Merak ettiğim birkaç şey sormak istiyorum: 1- 1.6 ile 2.0 v6 yükseklikleri aynımıdır ? 2- 1.6 ile 2.0 v6 şasi (merdiven, monokok), süspansiyon tipinde farklılıklar var mıdır? 3- Yükseltme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri