senkromecci kullanıcısının son içeriği

1. senkromecci

740.000 Km De Pajero 3.2 Did Almak...

Prado 4.0 alacağım. 4 ileri çok bariz bir fark mıdır? Benzinli de 2005 üstü yok sanırım.
  2. senkromecci

Fotoğraflarda biraz kirli çıkmış ama temiz normalde Ne yapıldı? - motor kulakları değişti -difransiyel fişekleri değişti -4x4 vakum hortumları değişti -araç içi ışıklar degişti Ne yapılacak? - aks da boşluk var o yapılacak -şanzıman kulağı değişecek Simdilik bunlar sorunlarımız. Bu...
  3. senkromecci

Simdilik fotoğraflar bunlar
  4. senkromecci

50 bin gibi bir fiyata aldım. Yedek parçası sigortasi 53 bine mal oldu. Onlar benim için önemli şeyler değil. Zira çevremde 98 model Pajero lar görüyorum hepsi aslan gibi :) fitil plastik su bu göze batmiyor
  5. senkromecci

Şöyle ki abilerim; Bu arabayı almadan daha parça araştırması yapmıştım. Örnek verecek olursam ben görünüs itibari ile ARB markasının tamponunu çok beğeniyorum o tarz da bir tampon yaptirmak istedim başta ilfer ve İzmir de kotto dan fiyat aldım 6000 civarlarında fiyat soylediler. Ben yurt...
  6. senkromecci

Teşekkür ederim iyi dileklerimizi için fikirlerinizi esirgemeyin, yaşım küçük hepinizden, saygı duyuyorum fikirlerinize. Mekanik sandığım dan daha iyi, bakımları zamanın da yapılmış aksatılmadan. Adam 100 ü hiç geçmedim dedi.
  7. senkromecci

Hepsini bende düşündüm gidene kadar, ama o fiyata daha iyisini bulamazdım. Zaten dediğim gibi binmek için değil uğraşmak icin aldım. O yüzden eğlenerek ve sindirerek yapıyorum. Döşemeler 200 binde blr arabadan daha yeni, yırtık çatlak kesinlikle yok, direksiyon üzerinde düğmeler de ufak...
  8. senkromecci

Gözüme batan bir şey yoktu, zira araba haftaya renk degişimi için boyaya girecek gorünmeyen yerlerde orada cikar yapılır sanırım.
  9. senkromecci

Size ayrıca teşekkür ederim Volkan abi. Yardımınız için. Selamlar...
  10. senkromecci

Kesinlikle katılıyorum, yok boyalı olmasın yok 200 bini geçmesin satamayız bilmem ne. Bilgisizlik ve cahillikten başka bir şey değil. Yurt dışında adamlar keyfi boyatiyor neyse ki öyle degilim
  11. senkromecci

Evet, uzuuunn bir araştırma sonucunda Pajero almaya karar verdim ve 2008 model bir pajero aldım. Arabayı almaya gidene kadar kafamda hep bir "acaba" vardı. Ama bu fiyata başka araba bulamazdım.. Tabularımı yıktım ve aldım. Bu konuyu açmam da ki sebep benim gibi araştıran olursa ne ile...
  12. senkromecci

İzmir Kamp Grubu

Çok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olur birlikte keşfederiz inşallahh.. isi
  13. senkromecci

İzmir Kamp Grubu

Bende bayram da memlekete gelirken dayanamayıp dağ yolundan gelmek istedim, heh tamam geldim! dediğim yer ile memleketim arasında 2 il vardı nasıl oldu bende anlamadım gercekteno_O iyi bayramlar bu arada :D
  14. senkromecci

İzmir Kamp Grubu

Haydaaa pajerosu olan gelemiyor mu
  15. senkromecci

İzmir Kamp Grubu

Varsa benide dahil edebilir misiniz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız