serdarcik kullanıcısının son içeriği

1. S

Bir Çekme Karavan Doğuyor

Ruhsat isini cozebildinizmi
  2. S

Mİdİbüs Karavan Başlangiç

Cevabiniz icin cok tesekkurler
  3. S

Mİdİbüs Karavan Başlangiç

Kolay gelsin. Cok kaliteli is yapiyorsunuz. Merak ettigim bi konu var. Bu araclarla ilgili yakit bilgisi verebilecek birisi varmi. O kadar arastirmama ragmen elle tutulur bi cevap bulamadim.
  4. S

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

ne soylesem bilemedim. harika bi iş cıkarmıssınız. inşallah en kısa zamanda bitirip yollara cıkarsınız.
  5. S

bu işciligi siz yaptıysanız eger ustaya falan ihtiyacınız yok. insanın kendi el emegi gibisi yok. kolay gelsin. detaylı resimleri bekliyoruz.
  6. S

Hidroforun Kesik Kesik Çalışması

konuyu hortlatıyorum ama switch in fiyatını gorunce tepkisiz kalamadım. nasıl olurda bukadar kucucuk ve basıt bi seye bu fiyatı ısteyebilirler. piyasada aynı urunun daha iyisi ve kalitelisi bile 5 lirayı gecmez. siz belki orjinal urun zannedip bu parayı veriyorsunuz ama uzerinde orjinal shurflo...
  7. S

Merhaba 35 litre dolu depo bu araci sarsmaz ama bunu birde 150 litrelik yarim depoyla dusunsenize. Size tavsiyem denemeyin. Bulundugum bolgede yarim su tankerini deviren cok sofor tanirim. Dolu tankla tarlaya gelip meyilli tarla icinde hareket halinde devrildi bunlar. Yayladaki evimde deneyip...
  8. S

Seyir esnasinda dus alacak haliniz yok. Kamp yaptiginiz yerde doldurun. Kullanacaksaniz doldurun. Yola cikarken bos olsun.
  9. S

Tavana depo yapmak tehlikeli olabilir. Bence cok buyuk yapmayin. Virajlarda yarim depo devrilmeye kadar goturebilir. Bence sase arasinda yada arka teker ustu yatak alti biyerlerde yapmayi deneyin. 100 liralik bi hidrofor isinizi gorur. Tavana yapmakta kararliysaniz deponun icine mutlaka bol...
  10. S

Gamze hanim mumkunse Foto isteriz.
  11. S

Galiba yanlis anlasildim. Benim suanda karavanim yok. Ama yakin zamanda yapmayi dusunuyorum. Yakin zaman ne zaman olur bilemiyorum. Evli olunca bazi kararlar almadan önce esinizinde gönlunu almak zorundasiniz. Evli birisi icin işin en zor yanı burasi galiba. Karavan yapmadim ama kendim icin...
  12. S

Soylenenlerden kafaniz karismasin. Her soyleneni dinleyin ama kafaniza yatani uygulayin. Sonucta yaptiginiz sey yanlista olsa o sizin yanlisiniz. Keske bildigimi yapsaydim demezsiniz. Yalitim konusunda kesin dogrular yok, turk forumlarindan yabanci forumlara kadar bir cok sitede farkli seyler...
  13. S

Bende konaklida yasiyorum. Malum bölgemizde cogu urunu bulmak zor. Bunun icin ben internetten alisveris yapiyorum. Birde bu islerin yabancisi oldugunuz icin, aradiginiz malzemeden bulunmayan esnaf hic sizin isinize yaramayacak baska bi urunu satmaya kalkacak. Eger sakincasi yoksa calisirken...
  14. S

Gamze hanim bir bayan olarak boyle bi seye cesaret etmeniz guzel bisey. Bayanlarin kendi basina karavan yaptigini yabanci forumlarda goruyordum hep, sizi gordum cok mutlu oldum. Simdiden kolay gelsin. Bu arada antalyanin neresindesiniz.
  15. S

Belediye Otobüsünden Karavan Yapımı

Yaptım Oldu Sanırım. Peki burada 13 000 cikan sigorta normalmi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri