Sergant kullanıcısının son içeriği

1. S

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Ruhsata işletmedim, kullanıyorum.
  2. S

2+1 Mini Dev Karavan

Tasarım harika olmuş.
  3. S

Yeni Aracım Için Çekme Karavan Olur Mu? Önerilerinizi Bekliyorum...

Orta model bir karavan öneririm. Çekme okuyla beraber en fazla 4 metrelik. Güney karavanın midi modelleri çok uygun, sıfırları 15000 lira. 11-12 bin liraya temiz ikinci elini bulursunuz. 650 kg falan. Ama pek donanımlı karavan değil. Duş, mutfak, 3 kişilik yatak olmak üzere en asgari ihtiyaçları...
  4. S

Çekme Karavan Seçimi Ile Ilgili Bir Kaç Soru

Motorsikleti karavanın içine sığdıramayabilirsiniz. Karavanın kapısından da geçmeyebilir. Ayrıca motorsiklet sallanıp karavanın duvarlarına çarparsa karavanın yapısını bozar, içeri sokabiliyorsanız dingilin üzerine doğru çok iyi sabitlemeniz gerekir.
  5. S

Evi Satıp Karavan Almak

Sahibiden.com'da bahsettiğiniz büyüklükte çekme karavanlar mevcut.
  6. S

Yeni Aracım Için Çekme Karavan Olur Mu? Önerilerinizi Bekliyorum...

Aracınızla 1 tona kadar olan römorkları çekebilirsiniz, fakat 750 kiloyu aşarsanız performans kaybını hissedersiniz.
  7. S

Alkoven (yapma Kasa) Yapım Ücretleri

Evet Mustafa bey, aynen öyle. 3-4 şirketle konuştum, sadece Moda Karavan araç konusunda sınır tanımadı. Diğer karavan firmaları kendi menfaatlerini düşünüp, müşteriye samimiyetten uzak fabrikasyon ürünler sunuyor bence. Ben kendi karavanımın tasarımının ve seçiminin bana ait olmasını isterim. Bu...
  8. S

Bugün bir kaç yer ile konuştum. 85000 TL ortalama açılış fiyatı ve çoğu firma Mercedes ve Iveco harici araçlara alkoven yapmıyor. Ortalama kurulum süresi ise 5-6 ay.
  9. S

Hayır, bu tarz değil. Bu kamyonet üzeri seyyar alkoven. Pek te verimli olduğunu düşünmüyorum zaten.
  10. S

Sitede aradım ama bulamadım. Açık kasa bi kamyonete alkoven yaptırma fiyatları ortalama nedir? Bir kaç şirketi aramadan önce size danışmak istedim. Ayrıca hangi şirketleri önerirsiniz?
  11. S

Mercedes 207d 1975

Karavanda retro ve nostalji düşkünü biriyim. Bu yüzden Mercedes 207d alkovenli bir karavan düşünüyorum. İlanları takip ediyorum, ortalama 2 ayda 1 gelip gidiyor. Almak için çok tereddütlerim var. Yedek parça sıkıntısı yaşayacağımı düşünüyorum. Ortalama fiyatı 45000-55000 tl arasında değişiyor...
  12. S

Çekme Karavan Seçimi Ile Ilgili Bir Kaç Soru

Güney Karavan öneririm. Gayet hafif, sağlam ve kullanışlı. 12-20 bin tl arası iyi bir şeyler bulabilirsiniz.
  13. S

Çekme Karavan Konfigürasyonu

Bu konuda daha bilgiliysen bize pek sormana gerek yok öyleyse :) Su deposuna klor vb. bişey atsak bakteriyi önlemez mi?
  14. S

Çekme Karavan Konfigürasyonu

Hortum, depo vb. çok önemli şeyler değil. Depo dediğimiz şey büyük bir su bidonu. Onun üzerine işaret koyarsan göstergeli olur. Dalga seperatörüne gerek olmadığını düşünüyorum. Çekme karavanda o kadar ani ivmelenme pek olmaz, olmamalı da. Deponun içindeki suyun dalgalanıp musluktan çıkması için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri