serkanesmer kullanıcısının son içeriği

1. S

Karavanı Aldım Tavsiye Istiyorum

enerji sistemi ilk yapacagım iş. gri su dısarı akıyor oraya bir bidon alacagım. karanlık perde nedir anlayamadım
  2. S

güneş enerjisi evet aklımda yaptıracagım webasto daha sonra alacagım bu ara cok masraf oldu :)) önceligim güvenlik simdilik kaplin kilidi yeterli olurmu başka bişeyler almalımıyım
  3. S

cok bilinen bir marka değil river&sea diye bir marka kullanıp memnun kalan bir arkadaşım tavsiye etti kendi referanslarıda iyi.
  4. S

Merhaba. En sonunda bütçeme uygun bir cekme karavan buldum sözleşmemizi yaptık. Subat sonu gibi teslim edilecek. bilinen markalardan değil ama özellikleri ve kullanılan malzeme beni tatmin etti. O1-BELGE VE ADINIZA FATURALI KARAVAN EBATLARI:3.60 MT.UZUNLUK (3.90 OLARAKTA ÜRETİM YAPILABİLİR.)...
  5. S

Yerli Şase

Merhaba. Maddi imkânlarımın elverdiği en kullanışlı cekme karavanı almaya çalışıyorum. Nk karavanda buldum herşeyi tamam hoşuma gitti fakat alko şase değil yerli malı şase. Bu yerli malı saseler hakkında bilgisi olan varmı sizce ne yapmalıyım
  6. S

Cekme Karavan Kamp Alanlarına Mecbur Mu ?

tabiki buzdolabı olacak.. ısıtıcı yada webasto ilerki zamanlarda düşünüyorum ilk etapta olmayacak
  7. S

doğru söylüyorsunuz. BÜtçe ancak iyi bir cekme karavana yetiyor (85-90 bin) motokaravan bu fiyatlara 500bin km de araclar var
  8. S

tesekkür ederim. karavanda 3 cep telefonu 2 bilgisayar sarj olacak birde günde 3-4 saat calısacak tv koyucam bunlar için nasıl bir güneş enerji sistemi koymalıyım bilginiz varmı
  9. S

merhaba. daha öncede buna benzer sorular sordum ama net bir cevap alamadım.. 750 kg altı cekme karavan alıcam (aracım fluence 1,5 otomatik dizel ) ben esim 10 ve 1 yasında iki kızımla yılda 10-12 kez haftasonları 2 kezde 1 haftalık tatilim var bunları %90 olarak doğa ve anadolu...
  10. S

Cekme Karavanla Gezmek

soruma net bir cevap alamadım maalesef. ben deniz kenarı tatili değil anadoluyu gezmek için karavan alacagım. kamplara mecbur kalmamak için neler yaptırmalıyım ve bu amacım için çekme karavan uygunmu. gittiğim yerde mesela trabzon da bir dere kenarı yada orman yanına cekme karavanı bırakıp...
  11. S

Cekme Karavanla Gezmek

merhaba araştırmalarım sonucu ve bütçemin imkanı doğrultusunda 750 kg altı cekme karavana karar verdiğimi daha öncede yazmıstım. karavan almamın amacı sabit biryerde kalıp tatil yapmak değil sürekli gezmek görmediğim yerleri görmek olduğu için yine tereddütte kaldım. Forumda genel görüş gezmek...
  12. S

Acemi Karavancı

tesekkürler
  13. S

Acemi Karavancı

teşekkür ederim
  14. S

Acemi Karavancı

merhabalar. yaklaşık 6 aydır karavanlara olan ilgim ve araştırmalarım sonucunda güney 370 bombe 750 kg altı çekme karavanda karar kıldım. eşim ben 10 ve 1 yaşlarında 2 kızımla yılda 10 gün tatil ve en az 20 hafta sonu yakın yerlere giderek konaklayacağımız bir karavanımız olsun istiyoruz. sizce...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri