seyyah54 kullanıcısının son içeriği

1. seyyah54

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Bir çadır bir mat yeterde artar bile.Önemli olan yolda ve doğada olabilmek.
  2. seyyah54

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! 16-Ahmet özek
  3. seyyah54

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları. Emmi 18 inde bir gecede olsa konaklamadan mı döneceksin.
  4. seyyah54

Bulgaristan

Ynt: Bulgaristan Serdivan toplantısı iptal oldu.Bdüğümen bu hafta Sakarya üzeri Bursa Balıkesir Erdek turuna çıkacağım.Mayıs ayında döneceğim.Cevabınız için teşekkür ederim.Telefonum 5324903015 görüşme dileği ile.
  5. seyyah54

Bulgaristan

Ynt: Bulgaristan Şadan bey gezileriniz ile ilgili döküman veya yazılı notlarınız varsa okumak isterim.Eşimle düşünüyoruz.İstanbul Ataşehirde ikamet ediyorum.İkimizinde müsait olduğu bir zamanda görüşme için zaman ayırabilirseniz teşekkür ederim.
  6. seyyah54

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Trafik sigortalarında benim anlıyamadığım özel amaçlı statüde olan bu araçların kodları bulunmakta.M sınıfı araçlarda sigorta şirketleri araçların sahip oldukları kodlara göre neden sigorta işlemi yapmadıklarıdır.Hepsi aynı kefeye konmakta...
  7. seyyah54

Sakarya, Serdivan Gölpark Buluşması 4-5 Nisan 2015

Ynt: Sakarya, Serdivan Gölpark Buluşması 4-5 Nisan 2015 Nasipse cuma akşamı oradayım.
  8. seyyah54

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Geleneksel hale gelen Maltepe toplantısında güzel bir evsahipliği yapan tüm maltepeli karavancı dostlarına teşekkür ederim.Eski dostları birbirine kavuşturma ve yeni yeni dostlar kazanmamızı sağladıkları için...
  9. seyyah54

Motokaravan

Ynt: Motokaravan o tamamen size kalmış.İstekleriniz karavanınızın fiyatını belirler.
  10. seyyah54

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Kamper- NAOS (seyyah54)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Kamper- Naos (seyyah54) Kemal bey Balıkesirde yaptırdım.Çekincem koltuk idi.Ama hiç sorunum olmadı.
  11. seyyah54

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Kamper- Naos (seyyah54) Evet dostlar karavanım NAOS bugün TÜV den sorunsuz geçti. Ençok öndeki tekli koltuktan çekindim .Ruhsatım 2+1 fakat arkadaki koltuğu da saydı ve sorunsuz geçti.Nasipse salı öğleden sonra yolculuk başlıyor.Özdere ve çeşme...
  12. seyyah54

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Kamper- Naos (seyyah54) Erdal bey teşekkür ederim.İnşallah ege tarafına çıkmadan görüşeceğiz. Aysel & Ahmet Özek.
  13. seyyah54

İzmir Kkd Didim Etkinliği

Ynt: İzmir Kkd Didim Etkinliği Ne dersin emmi.Güzel bir organizasyon olacak.BKKD destek verirmi.?
  14. seyyah54

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Metin bey karavan dünyasına hoşgeldiniz.Burada yayınlanan etkinlik veya face de paylaşılan organizasyonlara katılarak tüm dostlara merhaba diyebilirsiniz.Bir yerlerde karşılaşmak ümidi ile Aysel& Ahmet özek
  15. seyyah54

Motosikletimle Kuzeye Doğru Yola Çıktım!

Ynt: Motosikletimle Kuzeye Doğru Yola Çıktım! Tekerine taş değmeden turunuzu tamamlamanızı diliyorum.Fotoğraflarımızıda eksik etmezsiniz umarım.Bazı fotoğraflarınızı face de paylaşabilirmiyim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri