slcetin kullanıcısının son içeriği

1. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi ilk fırsatta servise uğrayıp bahsettiğiniz işi yaptırır neticeyi sizlerle paylaşırım. saygı bizden
  2. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi kırılan enjektörün yerine cıkma enjektör taktık. komple tamir takımı yenilenmiş bakım yapılmış bi enjektör. servise gitmedim. esasen sallantıyı gidermek için pek uğraşamadım da zamansızlıktan. sallantı sebepli tekrar test ettik enjektörleri işemeleri kalibrasyonları...
  3. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi çekişten düşme yok yakıtta artmadı ancak sallantılı çalışıyo araç. 3 enjektör söküldü 1 enjektör kırıldı kapağı söktük. sallantıyı henüz gideremedik bi tavsiyeniz olur mu?
  4. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi *3 bujimin arızalı olduğu sadece birtanesinin çalıştığını gördük demişsiniz bujiden kastınız injektör mü kızdırma bujileri mi? bujiler de mi kaynıyor? *Sökülmüşken temizlensin dedik o esnada 1 enjektör de kırıldı yı anlatır mısınız sökülmüş injektör nasıl kırıldı...
  5. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi geçmiş olsun. bende injektörlerden dolayı kapak söktürmek zorunda kaldım. masrafı zahmeti hepsi ayrı bi dert. motor sallantısı var şimdi de bakalım onu nasıl çözcez. :)
  6. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi ınjektorler her söküldüğünde bu yağ sürülerek yerine takılıyor. kaynama sorununu ortadan kaldırıyor. kullanan ustaların söylediği bu..
  7. slcetin

Injektör Problemleri Ve Sökülememesi

Ynt: Injekor Problemleri Ve Sökülememesi evet injektor kaynaması diesel araçlarda bazen görülebiliyor. Bizim araçlarımızda kronik. Şansı olanlar kaynamadan söker ilaçlar ve yerine takarlar. 30 dakika ve 50 tl maliyetle (resimdeki yağın fiyatı). Mercedes motorlarda kullanılan bi malzeme. Bizim...
  8. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi evet injektor kaynaması diesel araçlarda bazen görülebiliyor. Bizim araçlarımızda kronik. Şansı olanlar kaynamadan söker ilaçlar ve yerine takarlar. 30 dakika ve 50 tl maliyetle (resimdeki yağın fiyatı). Mercedes motorlarda kullanılan bi malzeme. Bizim araçlarımız...
  9. slcetin

SSANGYONG ARAÇ KAYIT LİSTESİ

Ynt: Ssangyong Araç Kayıt Listesi ist selcuk
  10. slcetin

Injektör Problemleri Ve Sökülememesi

arkadaşlar injektor sokmeye çalışanınız oldu mu? sökülemediği bilgisini paylaşmak istiyorum.
  11. slcetin

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selamlar istanbul dan. tüplü tüpsüz dalarım, kara avı yaparım, light offroad da vaar :)
  12. slcetin

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi forumu inceledim ilgili konuyu gözümden kaçırmış olabilirim. 2010 actyon sport 4x4 manuel vites 70.000 km de araç kullanıyorum. daha önce kyron um vardı o da 2010 model. iki aracımda da enjektör problemi yaşadım. opet akaryakıt istasyonlarını kullanıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri