sly kullanıcısının son içeriği

1. sly

Defender Için Lastik Tavsiyesi Ve Satılacak Aksesuarlar

Selamlar, 265-75-16 lastigi 2 inch Kit yukseltme ile kullaniyorum. 235-85-16 dan gectim. Taban daki genislemeden memnunum ama yukseklikte cok bir fark yok. Yukseltmesiz ve spacersiz, 265 camurluk iclerine surtebilir gibi geliyor bana.
  2. sly

Lastik Tavsiyesi Acil

Yeeni konu acmadan burada sorayim, Kumho AT lerden memnun musunuz?
  3. sly

Lastik Tavsiyesi Acil

4. sly

Çift Kabin Defender

2003 model. gorusmenizde fayda var Bodrumda Huseyin Yilmaz, Rhino Overland in sahibi, kendi 2003 model 300 tdi motorlu 130 kasa defenderi ni satiyor. Gorusmenizde fayda var. 265.000 gibi bir rakam istiyordu sanirim.
  5. sly

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

Ismail ve anil cok iyi ustalardir. Yillardir aracimi kendilerinden baska kimseye birakmam.
  6. sly

Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

Ust merkezi hundai Accent, alt merkezei de Land rover kullandim. 3 yildir sikintisiz kullaniyorum.
  7. sly

Defender Kafa Sallama, Yoldan Çıkma Problemleri

Oncelikle gecmis olmus, Bahsettiginiz durumun adi death wobble olarak gecer ve gercekten korkutucu bir durumdur, bizzat yasadim. on duzende artarak devam eden rezonans, bir sure sonra araci yoldan cikaracak kadar artar, anlik cozumu panik yapmadan, yavasca fren yapmaktir. On duzen ve alt takim...
  8. sly

İZMİR DE DEFENDER USTASI VARMI?

Gitmeden once aramani tavsiye ederim, zira gaziemire, cok daha buyuk ikinci bir garaj aciyor bu aralar. Telefon numarasi 05542452095. benim adimi da verebilirsiniz isterseniz. Mehmet Tasli
  9. sly

İZMİR DE DEFENDER USTASI VARMI?

Izmir sanayilerindeki butun Usta ya da garajlari gezdikten sonra uzun zamandir Mekanik anlamda aracimi icim rahat teslim ettigim tek yer 3. sanayi de USTUNIS garajidir. Ismail ustanin hem bilgisine hem de is ahlakina garanti veririm.
  10. sly

Satılık Defender Arıyorum

hayirli olsun, umarim gonlunuze gore olmustur. Foto paylasirsaniz, merakimi gidermis olursunuz =)
  11. sly

İzmir'de iyi Defender Tamircisi

Izmirde Bornova 3. sanayi de Ustunis garaji. Ismail usta tavsiye edecegim tek yerdir. Diger pek cok atolyeleri gezip, deneyimledim. Fiyat performans ve durustluk bakimindan gozum kapali tavsiye ederim.
  12. sly

Defender Almak Istiyorsunuz. Aracı Alırken Hangi Özelliklerine Bakarsınız?

Hayirli olsun =) karanlik tarafa hosgeldiniz =)
  13. sly

Defender Cam Krikosu Sertliği

Cam fitillerinizi silicon spreyi ile yukaridan asagi inebildigi kadar spreyleyin. Bir nebze olsun rahatlama var ise, cam fitil raylarini zamanla ice dogru daralma yapmistir. Pandizoru acip, hafif genisletebilirsiniz ama muhtemel kuvvet ile, oldukca kotu durumdadir, ve hazir orada iken degismek...
  14. sly

130 Çift Kabinli Pikap Arıyorum

Bu arac 130 degil 127 kasa, yani 110 ile 130 arasindaki gecis kasasi. Sahibi @foremost Ibrahim Abi idi. Otomobil ve kamyonet siniflari arasindaki zorunlu gecisin linkini bulunca paylasacagim.
  15. sly

Defender Almak Istiyorsunuz. Aracı Alırken Hangi Özelliklerine Bakarsınız?

Haklisiniz o fiyatlara ne arabalar var, ama hic birinde Defender keyfi yok ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri