solcer kullanıcısının son içeriği

1. S

Satılık, Kutusu Hiç Açılmamış Amerika Modeli Magellan Explorist 710

Amerika modeli Magellan eXplorist 710. Kutusu hiç açılmadı. 1150TL http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-doga-sporlari-sifir-kutusu-hic-acilmamis-magellan-explorist-710-204217472/detay/
  2. S

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) 1. Ender KURUTLU - İstanbul - Cumartesi Sabah 2. Bobo - İstanbul - Cumartesi sabah 3. Gurkan - Bursa - Cumartesi sabah 4- Cenk SARIKAYA - İstanbul - Cumartesi sabah 5- Doğukan GÜNGÖR +3 kişi - Zonguldak - Cuma aksam 6- Ali Çavdar...
  3. S

Grand Vitara 1.9 Ddis Egr

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr Merhabalar, Kırılmış dişlileri tamir etme ile ilgili şu linki bir inceleyin isterseniz: http://www.instructables.com/id/Broken-Gear-Repair/
  4. S

Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014) 1. Efe Karaismailoğlu...... 3 kişi.. İstanbul 2. Murat Albayrak............3 kişi.. Kdz Ereğli 3. Sedat Akkaya..............1 kişi...Kdz Ereğli 4. Çiğdem Avcı.................1 kişi...Ankara 5. Adnan Akgün...............2 kişi. .Kdz...
  5. S

Süper Mini ELM 327 1.5 Bluetooth OBD2 Adaptör

Ynt: Süper Mini ELM 327 1.5 Bluetooth OBD2 Adaptör Ben bunu 2006 Grand Vitaramda kullanıyorum. Sorunsuz çalıştı bende. Selim.
  6. S

(Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe)

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Muhammet Bey, Bilgilerimi size özelden gönderdim. Teşekkür ederim. Selim.
  7. S

(Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe)

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Muhammet Bey merhaba, Sanırım elinizde bir adet kalmış. Eğer hala duruyorsa ona da ben talibim. Teşekkürler, Selim.
  8. S

Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi

Ynt: Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi Evet. Sizin aldığınız cihaz yada http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=103954 bu arasında kaldım. Kasım ayındaki sınava girip amatör telsiz ehliyetimi alınca sipariş vereceğim. Siz memnun musunuz cihazınızdan? Teşekkürler.
  9. S

Ynt: Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi Teşekkürler...
  10. S

Ynt: Cihaz Tavsiyesi ve e-bay Alışverişi Aldığınız linki paylaşabilir misiniz?
  11. S

Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz Alternatif olarak 225 65 r17 ebadında Michelin'in Latitude Cross modeli de mevcut. Fiyatı 390 TL civarındaydı. Hiç bir lastikçide bulamadım. Fabrikasını aradın onlarında elinde yok. İki haftaya gelir deniyor. Ama 1 Aralık itibari ile %12.4...
  12. S

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? Merhaba, Aynı araçtan bende de var. Ben brc taktırdım. Çok fazla yol yapmadım henüz ama şimdiye kadar da bir sorun yok. Şehir içi 13-14Lt şehirler arası 11-12 Lt yakıyor. Değecek mi değmeyecek mi takdiri sizin.
  13. S

8 Mayıs pazar günü çiftalan gezi (hafif off-road ve mangalda sucuk )

Ynt: 8 Mayıs pazar günü çiftalan gezi (hafif off-road ve mangalda sucuk ) Aracım 2006 suzuki grand vitara. Araziye uygun donanımı yok. Nasıl bir gezi yapmayı planlıyorsunuz?
  14. S

2006 Vitara da motordan gelen uğultu sesi...

Merhabalar, 2006 Model yeni kasa Suzuki Grand Vitara 2.0 otomatik vitesli aracım var. Aracımı alalı bir ay oldu. Henüz 65000km'de Geçtiğimiz hafta da lpg takdırdım. Aracımla ilgili şöyle bir sorunum var; 90 km civarında giderken ayağımı gazdan çekip aracı kendi haline bıraktığım zaman bir...
  15. S

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? Teşekkür ederim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri