soldier_lonely kullanıcısının son içeriği

1. S

Neden Alüminyum Tüp

Ynt: Neden Alüminyum Tüp Merhaba arkadaşlar.. Paylaşan Seval Hanıma teşekkürler.. Aleminyum tüpün Dalgıçlık ile ilgilenen arkadaşlar için yararlı olacağı aleminyumun yapısından dolayı kaçınılmaz bir gerçek.. Daha önce yayınlanmış olabilir belki ama ben yeni katılan bir üyeyim.. Rica etsem...
  2. S

Magellan Gps'ye Google Earth Haritası Yükleme

Ynt: Magellan Gps'ye Google Earth Haritası Yükleme takip ediyoruz paylaşım için teşekkür ederim
  3. S

fotoğraf makinası kullanma videolu anlatım

Ynt: fotoğraf makinası kullanma videolu anlatım :) Gerçekten çok yararlı linkler.. Teşekkürler..
  4. S

Sema yerinde duramayan canın işidir

Ynt: Sema yerinde duramayan canın işidir Sema üzerine konuşulacak okadar çok şey var ki resimllerinde anlatılanlar yetersiz kalır.. Ama şu söylenebilir; Sema ile semaya dalmak, umutları unutulmuşlarda aramak.. Yalnız denizlerin yalnızlığında dalıp ufka kulaç atmak.. Gözle görülemez herşey...
  5. S

Uzungöl

Ynt: Uzungöl Merhaba.. Yakın zamanda Trabzonda idim.. Zamanım kısıtlı olduğu için gezme şansım olmadı.. Fotoğrafları paylaştığınız için teşekkürler.. Bu güzellikleri görme şansımız oldu.. İnşallah şahsen gidip görebilirim..
  6. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni gelen arkadaşlarıma da hoş geldiniz diyelim... Eminim aradığınızı fazlasıyla bulmuşsunuzdur. Çünkü ben katıldığımdan beri üzerine ekleyecek bir laf bulamadım. ;D
  7. S

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Alakandan dolayı teşekkür ederim dostum.
  8. S

Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Merhaba Arkadaşlar.. Yeni üye oldum ve Fotoğrafçılığın Ressamlar gibi büyük bir sanat olduğuna inanıyorum.. Gerek malzeme, teçhizat gerekse fotoğraf bilgisi çok önemli.. Bir resimde baharın gelişini anlatmak bir ressamın resminde daha etkili olabileceğini...
  9. S

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... bende istek çok enerjimi yamam lazım dalgıçlık olsun dağcılık olsun kampçılık olsun foto vs. vs. dolu dolu .... Beni boş bırakmayın nolur. ;D
  10. S

Medeniyetin Özgürlük Bakışı

Merhaba arkadaşlar.. :) Arkadaşımdan bu dünyanın varlığını öğrendim.. Sizlerin Dağcılık, Fotoğraf, Doğa Yürüyüşü, Dalış ve Kampçılık Etkinliklerini beklerim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri