Srhtgkc kullanıcısının son içeriği

1. Srhtgkc

Deffender Ihale

Bildiğim kadarı ile alınmıyor
  2. Srhtgkc

Deffender Ihale

Kanun değişmiş hurdaya çıkarıyorlar direk
  3. Srhtgkc

Deffender Ihale

Merhaba MKE den artık defender ihalesi çıkmıyor bilginize.
  4. Srhtgkc

Satılık 95 Orjinal Kaportası Düzgün Dar Kasa Defender

Hocam aracı plakasız olarak satamıyorum araç kaporta boya yapıldı 43 binden aşağı satmayı düşünmüyorum araç bana 40bin civarına mal oldu ben aracı ihaleden 20bin civarına almıştım orjinal kaportası düzgün olduğu için şamzumanı indi 5 vites dişlisi değişti şaftın birisi yoktu onu yeni aldım mazot...
  5. Srhtgkc

Jeep Cherokekee 2.8 Crd Hararet Sorunu Varmı

hocam litre oalrak yakıtı kaç litre kullanıcı olarak yorumlarmısınız
  6. Srhtgkc

Satılık 95 Orjinal Kaportası Düzgün Dar Kasa Defender

temiz defender arayanlar için kafanıza göre fazla uğraşmadan keyifle toplayabileceğiniz bir araç. motor şanzuman yürür gerekli tüm bakımları yapılmıştır. kaporta boyası dışında yapılması gereken her şey yapılmıştır. kasası daraltılıp ön kupa ile aynı ölçülere getirilmiştir. isteyene istediği...
  7. Srhtgkc

Uçuk Fiyat Olmayan Defender Dti Arıyorum

O aracın o fiyat etmesi için benim gözümde ya ford motor olmalı yada bd30 olmalı düz motora o kadar para aşırı bence o malum siteye günde 5 10 kere bakıyorum zaten malum defender insanın kanına girince kolay kolay çıkmıyor aynı fiyata bd30 motorlusuda var zaten ama turbolu bir araç bulmaya...
  8. Srhtgkc

Selamlar... Uçuk fiyat olmayan derken fazla kurcalanmamış orjinal bir araç arıyorum aksesuarına fazla para harcanmamış 70bin TL civarı bütçem var uçuk fiyattan kastım 90 120 arası fiyatlar bakalım bir tane puma motorlu vardı 55bin Tl ye onu kaçırdım onun gibi bir araç arıyorum.
  9. Srhtgkc

Uçuk fiyat olmayan tdi arıyorum orjinal olur puma olur bd30 olur aracını satmayı düşünen varsa bana ulaşabilir. Not uçuk fiyat olmaz ise sevinirim
  10. Srhtgkc

Defender Arayanlara 2 Adet Temiz 95dizel Kamyonet 1 Adet 93 Benzinli Otomobil Araç Var Satılık

Araç kapalı garajda duruyor bir kaç güne paylaşırım
  11. Srhtgkc

Defender Arayanlara 2 Adet Temiz 95dizel Kamyonet 1 Adet 93 Benzinli Otomobil Araç Var Satılık

Kamyonet duruyor kasası daraltılmış durumda
  12. Srhtgkc

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

sanayide sadece bir tane cam suyu fışkırtmasını 100 liraya zor bağlattım onuda bağlatabilmek için 10 tane elektrikçi gezdim sanayide belki kendi yorullmuyor ya yaptırdığı herşey masraf e bu masrafı eklemesin mi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri