STEREOTYPE kullanıcısının son içeriği

1. STEREOTYPE

Alya Karavan Satın Almayın

problemimi çözdüler. yoğunluktan dolayı onlara da hak verdim. sonuç itibariyle bir problem yok alabilirsiniz.
  2. STEREOTYPE

yoğunluklarından dolayı böyle olduğu söylendi kusura bakmayın denildi sorunumu çözdüler. yoğunluğu gördüğüm için onlara da hak verdim. karşılıklı helalleştik konuştuk sorunum çözüldü.
  3. STEREOTYPE

İzmirde mega karavandan ürün getirip alya karavan adıyla satan biri var karşıyakada. Satarken ilgili biz hallederiz seklinde davranıyor. Karavanını satar satmaz sanki kendisi satmamış gibi yok oluyor. Ürünü aldım otoparka koydum ikinci gün yağmur yağdı ve karavanın içi komple su doldu. Defalarca...
  4. STEREOTYPE

Çekme Karavan Güneş Paneli Için Gerekli Malzemeler Ve Montaj Şeması Için Yardım

Bilgi için tesekkurler en azından başkaları için faydalı olur ama uzun süre bi cevap gelmeyince hepsini aldım hocam. Hatta kaçak akım rölesi, otomatik sigorta, akü devre kesici ve pako şalter de aldım.
  5. STEREOTYPE

Peki seçtiğim ürünler nasıl ve eksik malzemem var mı ?
  6. STEREOTYPE

+Suneco 230 watt halfcut monokristal 2 adet güneş paneli +Vector 12 volt 100 amper deep cycle jel akü nanocarbon 2 adet +Uretech mppt 40 amper şarj kontrol cihazı +Alpex tam sinüs akıllı inverter 12v 1000watt +Güneş paneli 7 li braket seti +Lexron es mc4 güneş paneli paralel ikili konnektör 2...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri