t onder kullanıcısının son içeriği

1. t onder

Uludağ Bölgesinde Karavan Kamp Alanı Tavsiyesi

merhabalar, geç oldu ama, ben misi camp da kalıp uludağa çıktım Bursa yı gezdim. Misi kamp tam dediğiniz gibi su elk. gider tuvalet duş sıcak su, bulaşıkhane birçok şey var. Misi kamp Hamit bey 0552 469 00 50. Taner verdi diyebilirsiniz. Ben beğendim. yukarda birçok imkan kısıtlı ve daha pahalı...
  2. t onder

Uludağ Bölgesinde Karavan Kamp Alanı Tavsiyesi

yanlış oldu
  3. t onder

Çekme Karavan Kiralama

merhabalar ben şu an itibari ile aradım 3 aralık 2018- artık kiralama yapmıyorlar bilginize.. hanımefendiyi meşgul ettik görüyorsa kusura bakmasın
  4. t onder

Windsurf

arkadaşlar mrb. uğraştığımız doğa ve genel sporlar var. bir yenisini eklemek istiyoruz. o da wind surf. konu ile alakalı yardımcı olabilecek varsa seviniriz. yol gösterme olabilir yada neyse. büyükçekmeceye de yakınız.
  5. t onder

Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma

mehmet bey merhabalar. forum yöneticisiniz sanıyorum. birşey sormak istiyorum. devremülk karavan için sorular sordum yazdım ama dönen olmadı. olur belki hayırlısı bildiğiniz varmıdır. arayış içinde bildiğiniz birileri var mıdır ?? buluşturursunuz bizleri hani.. :)
  6. t onder

Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma

ahmet bey merhabalar. 8 sene geçmiş. uzun zaman. ama merak ediyorum. ne yaptınız. birşeyler olabildi mi. birde benzer oluşum duşunen var mıdır acaba.... ismim taner önder
  7. t onder

Karavan Kiralamayı Düşünür müsünüz?

ben biraz geç girdim sanırım konuya. orada burada yazdım ama pek dönen de olmadı. devremülk tarzında karavan moto yada çekme ne ise... yolunu tutan da olmuş olabilir. bilmiyorum. taner önder ismim. benzer beklentisi olan varsa, yada bildiğiniz birisi buradan yada face den bana ulaşabilir...
  8. t onder

Anakamp Gibi Bir Birliktelik Yeniden Oluşturulamaz mı?

ben biraz geç girdim sanırım konuya. orada burada yazdım ama pek dönen de olmadı. devremülk tarzında karavan moto yada çekme ne ise... yolunu tutan da olmuş olabilir. bilmiyorum. taner önder ismim. benzer beklentisi olan varsa, yada bildiğiniz birisi buradan yada face den bana ulaşabilir...
  9. t onder

Karavan Ortağı Aranıyor

biliyorum çok zaman geçmiş... :) ben daha yeni katıldım.. bende uzun süredir bu konuda düşünüyorum. çok çok mantıklı 11 ay boş kalması ve harcayacağım büyük paranın atıl kalması diğer bütün handikapları bastırıyor. ben bu işte varım. bana buradan da ulaşabilirsiniz. face den de...
  10. t onder

Karavan Ortağı Aranıyor

Herkese Selamlar. Şimdi söylenen herşeyin üstüne şunu söyleyebilirim. Daha da önemlisi güven önemli. Bir şekilde bozulacak, kırılacak, kirlenecek. Bunlar yine ortak paydada aşılır. Ben uzun zamandır düşünüyorum. Ve devremülk karavan konusunda şu an 2 kişiyiz diyebilirim. Gerçi bu yazılanlar...
  11. t onder

Iveco M23 - M29 Hakkında Bilgi Ve Tecrübesi Olanlar..

beceremedim. kusura bakmayın...:)
  12. t onder

Iveco M23 - M29 Hakkında Bilgi Ve Tecrübesi Olanlar..

elinize sağlık. dışı gibi içi de güzel olur inş..... :)
  13. t onder

Çekme Karavan Kiralama Yada Ödünç Alma(zor Ama Denemek Istiyorum:))

scorpion isimli beyfendinin dedikleri de beraber hepsini kiralayalım yada ne ise.. :) bende böyle bir şey düşündüm almadan önce bir nebze olsun tecrübe edelim ailece diye. motokaravanlar var aslında kiralanabilecek ama çekme yok sanırım. yani bu soru benim de aklıma gelmişti ama yok heralde ki...
  14. t onder

Satılık 5,25 Erba Çekme Karavan 2015 Model

karavanınız herhalde yok artık. sormak istedim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri