talpsar kullanıcısının son içeriği

1. T

S.a Araç Seçimi 4.0 Kare Kasa Mi 4.7 Mi

4.7 ve 4.0 arasında çok bi fark yoksa 4.7 daha iyidir sanırım bagaj önemsiz benim için çok da mühim değil eğer denk gelirseniz temiz bi cherokee ye bana 539 333 00 38 No'lu telefondan bilgi verirseniz sevinirim fiyatlar abartı gelirse hiç görüşmeyelim abi ☺️
  2. T

Abi bende bakıyorum sürekli kll abiye ilan nolarini belirttim bulduklarimi burda paylaşıp uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorum bunun içinde sizlerin bilgilerinize ihtiyacım var inş emeklerimiz boşa gitmez
  3. T

Açıklamanız için tsk ederim hayırlısı ile bulduğum araçlara bakarken söylediklerinize de dikkat edeceğimden emin olabilirsiniz benim için önemli ipuçları bunlar diğer arkadaşlarında işine yarayacaktır mutlaka bu bilgiler
  4. T

Abi merhaba ilk önce geniş ve anlaşılır yazın için gercekten cok teşekkür ederim bu kadar net açıklama benim gibi bilmeyen arkadaşlar ve öğrenmek isteyenler içinde çok iyi oldu. 3.7 yi hiç araştırmadim.sizin dediğinize göre benim işimi en uygun olan 2 numara gibi duruyor konu basligindada...
  5. T

iyi araştırmak lazım abicim sonucta tek atımlık bi kursun var boşa gitmesinden korkuyorum bayağı bi bekledim almak için biraz daha beklerim abi tek temiz olsun fazla bekliyeyim
  6. T

pahalıymıs bayağı :)
  7. T

Abi canı gönülden teşekkür ederim bilgiler ve desteğiniz için çok teşekkür ederim hepinize
  8. T

Ofroad la hiç işim olmucak bunun için zamanim ve paramda yok ☺️ sadece haftada bir av yada kampa gidicem aylıktan taş çatlasa 500 km yol yapicam düzgün bi kullanım olucak kısacası bu şartlarda bana en uygun araç hangisi olur bilmiyorum şu model ve şu yıllar aralığındaki araç senin işini görür...
  9. T

Aynen abi bursuru yorum okudum çok nadir pişmanlık yaşayan var bu araçlardan doğru yakıtı vergisi bakımı zor ama değer bu araçlara. Ben kredi ile almayı düşünüyorum abi bıçak kemiğe dayandı artık alıp binecem iyide olsa kötüde olsa binecem nasip olursa bu arada halen erişilmez fiyatlarda benim...
  10. T

Merhaba abi 40-45 bin arası bütçem var. Yakıt düşük olsun olabildiğince konfor çok önemli değil ki zaten 4.0 sahinden dogandan daha konforlu olduğunu düşünüyorum 2000 ve üzeri demeyelimde abi düşük model olsun temiz olsun beni yolda bırakmasın yeter heves işte..
  11. T

5.9 motor hacmi olarak biraz ürkütücü geliyor bana yakıt konusunda da endişelendiriyor 4.0 xj daha çekici geliyor desem yalan olmaz bu arada 4.0 in kaç model olanını tercih etmeliyim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim teşekkürler şimdiden hayırlı geceler
  12. T

Başlıkta da belirttiğim gibi 4 yada 4.7 l istiyorum abi kaç modeli tutuluyo hangisi iyi inanın bende bilmiyorum belkide 5.9 iyidir değerli üyelerden gelen yorumlara göre kesin kararımı verip hayalimi gerçekleştirmek istiyorum tskler
  13. T

Abi değerli yorumun için teşekkür ederim ilan ile ilgileneceğim diğer abilerim dende bilgi almak istiyorum konfor ve ataklik ikisinde de var sanırım biraz daha fiyatı makul olmalı benim için 50 bin biraz fazla sanki ama uyarsa bulup bulusturur alırım çok tskler tekrardan
  14. T

Selamın aleykum hayırlı günler adım Tuğrul 30 yaşındayım çocukluk hayalim bu cherokee ler eskiden beridir resimlerine bakar dururum bir gün benimde olur diye düşünüp hayal ettiğim araclardir. Abilerim kardeşlerim alma fırsatım var şuanda ama hangisini alacağımı bilmiyorum. İlk önce asfaltta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri