tayfun61 kullanıcısının son içeriği

1. tayfun61

Bu Tahoe alınırmı ?

Ynt: Bu Tahoe alınırmı ? ALINMAZ...
  2. tayfun61

tahoe alıcak kişiye tavsiye

Ynt: tahoe alıcak kişiye tavsiye yazalım bişeler bakalım uzun yıllardır amerikancı olarak naçizane ve tüp hiç kullanmamış biri olarak.... HERŞEYDEN ÖNCE CAPTİVA VE/VEYA MUADİLLERİ BİR AMERİKANIN YANINA DAHİ YANAŞAMAZ HELE KIVRAKLIK VE SALINIMDA.... YAKIT......KARDEŞİM ŞAKAMISINIZ, NERDEYSE 6000...
  3. tayfun61

YENİ YOL ARKADAŞIM "Black MAMBA" 97 Model 5.2...

Ynt: YENİ YOL ARKADAŞIM "Black MAMBA" 97 Model 5.2... bence önce şu basamakları sökerek işe başlayıp iyi bir basamak yaptır...
  4. tayfun61

SONUNDA DEĞİŞİM BAŞLİYOR ZJJJJ

Ynt: SONUNDA DEĞİŞİM BAŞLİYOR ZJJJJ trabzondan selamlar, konuya takip....
  5. tayfun61

Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012)

Ynt: Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012) alfonse kardeşim keyifli ve hışımla geçen bir gezi olmuşa benziyor, ancak senin makineyi çok aradı gözlerim son halini göreyim diye ama pek göremedim açıkcası...
  6. tayfun61

Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi.

Ynt: Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi. kardeşim şu ara fatih hastanesinde burnumda tamponlar olmak üzere yatıyorum 2 gündür.
  7. tayfun61

Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi.

Ynt: Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi. taha süper gezi olmuş tebrikler..
  8. tayfun61

GMC YUKON

Ynt: GMC YUKON demek onlaynsın he, buggerlar nerde, acaip merak ediyom şunları...
  9. tayfun61

2004 Model Dodge Ram Almak Üzereyim.. Yardım rica...

Ynt: 2004 Model Dodge Ram Almak Üzereyim.. Yardım rica... araç konusunda detay verebilirseniz daha iyi bilgi verebilirim ve nerde ikamet ediyorsunuz sizi yönlendirme açısından, ne amaçla kullanmayı düşünüyorsunuz vsvsvs...ancak bunların yanısıra net olarak şunu söyleyebilirim, gözün kapalı AL...
  10. tayfun61

Biraz da Avusturalya....

Ynt: Biraz da Avusturalya.... valla helal olsun diyorum, inanılmaz bir duygu olduğunu tasavvur edebiliyorum, imrendim imreniyorum, nazar değmesin allah kaza bela vermesin diyorum, tek kelimeyle muhteşem hep hayalim olan bir gezi tarzı, tebrik ediyorum...umarım gerçekleştirme durumunda...
  11. tayfun61

Orçun Usta'dan Silverado Sanatında beklenen son. İşte ''TERMİNATOR I''

Ynt: Orçun Usta'dan Silverado Sanatında beklenen son. İşte ''TERMİNATOR I'' işçiliğe emeğe eyvallah orası kesin, ortaya bişey! çıkmış doğru uğraşıldığı belli, de, nedir ne işe yarar amaç ne, bu makine offroad'un osunu yapmaz anca dümdüz ilerler oda bu kadar legoya rağmen nereye kadar ilerler...
  12. tayfun61

4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar

Ynt: 4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar kilit :)
  13. tayfun61

BMW R 1150 RT

merhabalar; bmw r 1150 rt touring motor almayı düşünüyorum, konu ile ilgili olarak bilgileri olan abilerim, kardeşlerim yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayım.
  14. tayfun61

Cherokee Çıkma Parça

Ynt: Cherokee Çıkma Parça dostum bu gidişle senin makine komple çıkma parçacısı olacak ;D ;D ;D
  15. tayfun61

çok şükür zj min yakıt problemleri bitti

Ynt: çok şükür zj min yakıt problemleri bitti eğer 5 cm lik iyi bir get kullanıyorsanız kesinlikle sürtmez bu nedenle kesmeyin zira ben bu hataya düştüm getten önce taktım ve kestim yazılanları dikkate alarak halbuki daha iyi araştırmış olsaydım önce get sonra lastik sıralaması olmalıydı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri