tchamza kullanıcısının son içeriği

1. tchamza

jeep kullanmak bir özgürlük biçimidir.

jeep kullanmak bir özgürlük biçimidir.
  2. tchamza

Yeni Bir Samurai Heveslisi

Antalya da ramazan tez usta var ona sorabilirsiniz.teli yoksa burdan atarım.onun cevresi geniştir.
  3. tchamza

ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM DAHA İYİSİ SENİN OLSUN İNŞALLAH.eĞER SUZUKİ ALACAKSAN YA TEMİZİNİ AL YADA TEPEDEN TIRNAĞA YAPACAĞIN BİR ARABA AL KENDİN YAPTIR.HARDTOP BURASI DOĞU KAREDENİZ YILIN BÜYÜK KISMI YAĞMUR VAR AÇIK BİNMEK AKIL İŞİ DEĞİL O YÜZDEN SABİT DESEKTE OLUR. EPEYCE UĞRAŞTIM AMA...
  4. tchamza

Oyun bitiğinde şah ve piyon aynı sandığa mahkumdur.

Oyun bitiğinde şah ve piyon aynı sandığa mahkumdur.
  5. tchamza

son hali bu.siyah beyaz ve kırmızı kullandım komple bakım onarım (şanzuman şaft makas karbüratör döşeme basamak sele vb.) aksesuar ve bilimum işlere 3000 tl harcadım sanırım.Şuan araca bindiğimde keyifle biniyorum suzuki severler için en önemli şey huzur ve güven içerisinde aracına binmek.
  6. tchamza

7. tchamza

8. tchamza

boya sonrası
  9. tchamza

şuan daha bitmedi önce çürümesin diye komple kazıtıp pütür boya ile boyattım.sonra iç döşemesini siyah ve kırmızı uyumu ile döşettim.Gürcistandan aldığım 5 fonksiyonlu BMW cupe koltuklarını takdırdım.elektirik tesisatını lpg sistemini elden geçirttim.Yavru şanzumanı şaftı rekteve ettim.bu yıl...
  10. tchamza

10 Günlük Karadeniz Ve Doğu + Anadolu Bölgesi Gezi Önerisi !

Trabzondan söyleyim sümela güzel ama tadilatta.önce Uzun göl (ama bana kalırsa uzungöl zaman kaybı) daha sonra rize ayder mümkünse yayla alanı dediğimiz üstlere doğru çıkın.Vakit fazla ise rize göller bölgesi isina ve kaçkar etekleri.Arhavi de çifte köprü Mençuna şelalesi ( zaman varsa...
  11. tchamza

görkem bey suzuki tercihi aslında benim için doğru bir tercih.Fiyat olarak birbirlerine en yakın niva ve samurai.Samurai hakiketen çok spor ve güncel kasa görünümlü.niva bana çirkin geliyor.Aslında nivanın parcası cok ve ucuz mzellikle biz gürcistan kapısı yanında olduğumuz için gazoz kapağı...
  12. tchamza

görkem bey suzuki tercihi aslında benim için doğru bir tercih.Fiyat olarak birbirlerine en yakın niva ve samurai.Samurai hakiketen çok spor ve güncel kasa görünümlü.niva bana çirkin geliyor.Aslında nivanın parcası cok ve ucuz mzellikle biz gürcistan kapısı yanında olduğumuz için gazoz kapağı...
  13. tchamza

Ben 3 yıldır Suzuki samurai kullanıyorum.Araç olarak çok memnunum.Memurum tip olarak hoş görünüyor dışarıdan.asi bir arazi kullanımım yok aracımımla arazide yeni model bir arabayı sürer edasıyla kullanıyorum.1.3 motor yakıtı harika.üzerinde doğan slx çift boğaz karburatör var.üzerinde bagajım...
  14. tchamza

10 Günlük Karadeniz Ve Doğu + Anadolu Bölgesi Gezi Önerisi !

Artvin için süreyi biraz uzatın derim çünkü 1 gün bura için son nefes gibi.Artvin e ilk giriş ilçesi Arhavi çifte köprü ve mençuna şelalesi güzeldir 20 dk yol 2 km yürüş.omatgore plarget kamp için harika bir düzlük ormanın içerisinde top sahası büyüklüğünde bir alan.yakınında dogal yogurt süt...
  15. tchamza

Samurai Çıkma Arazi Şanzımanı

irtibat numarası alabilirmiyim 05535979797

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough