tercan44 kullanıcısının son içeriği

1. tercan44

Karavanda Sıcak Su Temini

15 TL bir bedelle denemek amaçlı bu ısıtıcıdan aldım. Suda yaklaşık anlık olarak 5 amper akım çekiyor. 60 w gücünde bir ısıtıcı gibi düşünün. Yaptığım deneyde oransal hesap yaptım. Buna göre 18 santigrat derecedeki 1 lt suyu 40 dakikada kaynama noktasında getiriyor. Yine 100 ml suyu 4 dk gibi...
  2. tercan44

Bu Gün Kalan Ömrümün Ilk Günü

Yedekli elektrik kablosu çekmek benim de uzun zamandır aklıma gelip giden bir düşünce idi. Bunu kimse yapmıyor diye düşünürken sizin yapmış olduğunuzu görmek beni sevindirdi.
  3. tercan44

Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz?

çadırda bir pencere hep açık kaldı. 3 veya 4 kamp, toplam 7-8 gün ce gece kullandık. Pencere açık kaldıktan sonra sorun olmuyor.
  4. tercan44

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Merhaba, Fahri ustadan yaptırdığınız dönüşümden memnun musunuz? Hangi marka kompresör kullandı? Yukarıda bahsettiğiniz 3,5-4 A çeken kompresör hangi marka idi? Sizin taktırdığınız ile bahsettiğiniz kompresör arasında fiyat ve kalite farkı mı vardı? Teşekkürler.
  5. tercan44

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Merhaba hocam. Güneşte kaç dereceye kadar su ısınıyor? Ne kdar sürede ısınıyor?
  6. tercan44

Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz?

Zibro kamin şömine tipi soba. 15-16 saatte ortalama 3-3,5 lt gazyağı tüketiyor. Eksi 8 derecelerde kaldık. Çadır içi 20 derece civarındaydı.
  7. tercan44

Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Gündoğdu karavan kasayı şaseye 180 derece çevirip koysa bu iş olacak. Rüzgar direnci azalacak, daha mantıklı bir görüntü olacak. Ama agırlık dağılımı ve iç tasarım değışmek zorunda olur o zaman. Ben kasanın monoblok olmasını su yalıtımı açısından faydalı olacağı görüşündeyim. İnceleme imkanı...
  8. tercan44

Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Merhaba hocam. Ortiz ve Gündoğdu karavana baktınız mı? Bakarsanız gözlemlerinizi paylaşmanızı beklerim.
  9. tercan44

Kahramanmaraş Ve Çevresİndekİ Kampçilar

Merhaba arkadaşlar. Kahramanmaraş ve civar illerde amatör olta balıkçılığı etkinliklerine katılıyorum. Etkinliğin yarisindan fazlasi kampcılık formatında oldugundan kamp hayatına ilgi ve alakam var. Bu sene ailecek Manavgat'ta bi kamp yapmistik. Kamp islerini ilerletmek istiyorum...
  10. tercan44

Karadeniz Detaylı Kamp Önemlİ!

Çok faydalı bir konu açmışsınız. Samsun'da terme pidesi yemenizi tsvsiye ederim. Biraz iç tarafta kalıyor ama çakallı da menemenciler var. Çakallı menemenini tadın.
  11. tercan44

Carpendo Karavan

Ben yerli karavan imalatçılarından daha estetik güneş paneli montajları bekliyorum. Tavana kelebek konmuş gibi duran birkaç çıta, akıllı vidalı ve dyson silikonlu montajlar yerine tavana sıfır gömme tip, belli açılara kadar açılabilen özel imalatlar bekliyorum. Aklıma gelmişken kayda girsin diye...
  12. tercan44

Carpendo Karavan

Mustafa bey cevabınız için teşekkür ederim. Güzel bir inceleme yapılmış. Firma heyecanını kaybetmezse ileriki süreçte güzel işler yapabilir anladığım kadarıyla. Takipte kalalım o zaman.
  13. tercan44

Carpendo Karavan

Firma ile ticari bir bağım yok arkadaşlar. Link vermemde bir behis yoksa bağlantı paylaşmak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum: Carpento Karavan | Carpento 310
  14. tercan44

Carpendo Karavan

Okan41, hocam fiyat sormadım. Ama lüks görünüyor. Standart donanımı listelemişler. Al-ko ürünleri ve diğer malzemeler hep iyi markalar. Fiyatı orta

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri