thetrio kullanıcısının son içeriği

1. thetrio

2004 Grand Vitaram İçin Get Temini

Ynt: 2004 Grand Vitaram İçin Get Temini Merhaba, 2004 model tek kapı grand vitara aracımda 1 yıl kadar get ile yükseltme kullandım.Geçen hafta aracıma 3" yükseltme kiti taktığımdan dolayı bayramdan sonra 4 geti , ön amortisör uzatması ve arka monroe 4x4 uzun amortisörleri satıcaktım.İsterseniz...
  2. thetrio

2006+ Model 3k Grand Vitara Hakkında Bilgi Rica Ediyorum...

Ynt: 2006+ Model 3k Grand Vitara Hakkında Bilgi Rica Ediyorum... Merhaba, Lsd sadece çok kısa bir süre tutunma sağlayabilir.%100 kilit olmadığı için , 1 lastik patinaja düşerse araç ilerlemez.Diğer sürekli dört çeker araçlara göre lsd olduğu için biraz daha avantajlı diyebiliriz.
  3. thetrio

Jimny ve Grand Vitara 3k iç mekan

Ynt: Jimny ve Grand Vitara 3k iç mekan Grand vitara hem konfor olarak hem genişlik olarak Jimny'ye göre oldukça rahattır.Bagajları hemen hemen aynıdır.
  4. thetrio

2004 Grand Vitara 1.6 3 Kapı Hakkında Bilgi

Ynt: 2004 Grand Vitara 1.6 3 Kapı Hakkında Bilgi Merhaba, Gerçi yeni aracınızı satın almışsınız,ben yinede bilgi olarak ekliyorum. Grand Vitara 1.6 3 KAPI MT TEKNİK VERİLER Üretim Yeri : Japonya Karoser : Arazi Aracı Kapı Adedi : 2 Uzunluk : 3885 mm. Genişlik : 1780 mm. Yükseklik ...
  5. thetrio

İzmir Off-Road Grubu, Turgutlar Suuçan Şelalesi Gezisi (14 Mart 2010)

Ynt: İzmir Off-Road Grubu, Turgutlar Suuçan Şelalesi Gezisi (14 Mart 2010) Çok güzel , keyifli bir gezi olmuş. Ben de katılamadığım için üzgünüm. Bir hafta daha elde olmayan sebeplerden dolayı gezilere katılamayacağım. Herkese iyi haftalar.
  6. thetrio

İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Rica ederim. Fotoğraftan belli zaten, çok yakışmış.Güle güle kullanın.
  7. thetrio

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Merhaba Burhan amca ve Mustafa abi, Nasılsınız? Aşağıdaki linkte lastik değişiminden kaynaklanan km değişikliklerini hesaplayabilirsiniz. http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesap Bu arada Mustafa abi siz aracı yükselttiniz mi?
  8. thetrio

İzmir Off-Road Grubu; Kayadibi - Karagöl - Ayvacık Off-Road Etkinliği Duyurusu (14 Şubat 2010)

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Kayadibi - Karagöl - Ayvacık Off-Road Etkinliği Duyurusu (14 Şubat 2010) 1 - Erdal & Kerem & Hayat ............ LR Disco-I 2- Asyavarhan ( Aykut) ................ LR Defender 110 3- Melih Eriş ............................ LR Defender 110 4- Okan Kaçar...
  9. thetrio

İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010)

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010) Gezimizin sonlarına doğru yanından geçtiğimiz Priene antik kentiyle ilgili bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirisniz. http://tr.wikipedia.org/wiki/Priene
  10. thetrio

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010) devamı...
  11. thetrio

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010) Herkese merhaba, yine çok keyifli bir gezi geçirdik.Mesafenin uzunluğundan ve hava koşullarının kötü olmasından dolayı bu sefer biraz yorucuydu. Çok emeği geçen Sabri abiye ve bu havada atv ile rehberlik eden Ali...
  12. thetrio

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010) Bu hafta sanki biraz yağmurlu gibi :) AccuWeather............ Pazar Gündüz yağmur, zaman zaman ağır; sel izleyecek Yüksek 12°C Hissedilen 7 ° C Rüzgar : Güney yönü 33km / h gök gürültülü fırtına Olasılık...
  13. thetrio

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Tekrar merhaba Murat bey :) , Biz şirket araçlarında mıknatıslı logolardan kullanıyoruz,zannedersem magnet deniliyor.Ön kaputlara koymak için çok ideal olur. 50*70 dediğiniz gibi büyük olabilir. Çok büyük olmasıda tutunma açısından sorun yaratabiliyor...
  14. thetrio

İzmir Off - Road Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Gezisi (31 Ocak 2010)

Ynt: İzmir Off - Road Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Gezisi (31 Ocak 2010) Merhaba Murat bey, Biz şirket araçlarında mıknatıslı logolardan kullanıyoruz,zannedersem magnet deniliyor.Ön kaputlara koymak için çok ideal olur.
  15. thetrio

İzmir Off - Road Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Gezisi (31 Ocak 2010)

Ynt: İzmir Off - Road Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Gezisi (31 Ocak 2010) Çok güzel bir geziydi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri