tilkikral kullanıcısının son içeriği

1. tilkikral

At Lasti̇k Süspansi̇yona Etki̇si̇ ?!

teşekkür ederim görüşleriniz için
  2. tilkikral

Mesela MICHELIN LATITUDE CROSS alabilirim araştırıyorum
  3. tilkikral

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için. Bf goodrich lastikler için aynısını duymuş idim. Ben “at lastikler yumuşak olurki arazide rahat hareket etsin” diye kendimce bir tez geliştirmiştim demekki yanlış. Dediğiniz gibi %50 %50 lastikler var mesela kumhonun at si böyleymiş ve yumuşak diyorlar lakin...
  4. tilkikral

Arkadaşlar, All Terrain yani AT lastikler normal otomobil yazlık lastiklerine göre Yumuşakmıdır ? Sertmidir ? Alacağım aracın süspansiyonu nu sertleştirmesin!... Yeni alacağım suv için General Grabber A/TX, Cooper Discoverer AT3 4S, Yokohama Geolander G015 alıp 4 mevsim bineyim diyorum normalde...
  5. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Peki konfor değerlendirme yaparsanız ? Süspansiyon konforu hangisinde iyiydi iç genişliği hangisinde daha yeterli idi ? Teşekkür ederim
  6. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Şu devirde 2. araç olarak alıp hafta sonu kullananlara imreniyorum ama ben alırsam nasipse günlük işe git gelde, akşam gezmem de hafta sonu av'da, uzun yol tatillerim de kullanacağım...
  7. tilkikral

Bakımı Masrafsız 3.0 Crd Grand Cherokee

Boyum 1,82 Şimdi kullandığım outlanderda kafam tavana çok yakın hatta koltuğu yükseltsem saçım deyiyor. O yüzden saçımı kesiyom hep :D :D :D ... Denk getirip içine binip incelemem lazım bu aracı inşallah denk getirip
  8. tilkikral

Bakımı Masrafsız 3.0 Crd Grand Cherokee

Bir şey sorcam yaşadığım yerde görsem yakından bakacağım ama göremedim, WH/WK'ların iç tavan yüksekliği darmı ? Youtubede İzciTeam sayfasında namı diğer Deli KAdir'in aracı incelenirken iç tavan yüksekliği dar dedilerde... Araç satışı yavaş ise mesela 95 isteyen adama 90 teklif etsek ayıp...
  9. tilkikral

2004 Outlander 1 Için Bilgi Isteyen?

1- Outlander yalıtımı biraz japon aracı olduğu için zayıftır ama aşırı kulak rahatsız ediyorsa, diferansiyel yağlarını değiştirin ön ve arka zaten toplamda 1 lt civarı alır, birde tekerlek rulman vs kontrol ettirin onlardanda gelebilir ayrıca lastiğiniz sesli ise yalıtım zayıflığından o ses ile...
  10. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

hyundai santa fe 2.2 crdi lerde var onlarda hoş ama karizma olarak hyundai düşünmedim yoksa motor mekanikte iyi araçlardır.
  11. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tüm dostlarıma görüşleri için teşekkür ederim. Sanırım hevesim bir başka bahara kalacak gibi. :( 85 civarına insanı yormayacak bir yakıta sahip, konforlu ve hem şehir içi hemde ufak tefek piknik alanlarında kullanabileceğim bir 4 çeker hayal gibi duruyor.
  12. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Teşekkür ederim. WH dediğiniz araç benim WK dediğim ile aynı sanırım ben googlede çıkan kodunu dile getirmiştim. İnşallah yaz başı gene bakacağım ama elimdeki olası 85 civarına sanırım 250-300 bin km arası anca denk getiririm gibi... Nasip bakalım
  13. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

kj'lerin dış tipini çok beğeniyorum ama içi dar yani aracımdan pek bi farkı yok ayrıca kullanan arkadaşlarım süspansiyon diğer jeep kasalarına göre sert dediler. teşekkür ederim.
  14. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Açıkçası wk'den biraz wj'ye kaydım gibi birazda başka muadillere bakıyorum dodge nitro gibi ....teşekkür ederim yorumlarınız için
  15. tilkikral

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Bu Sitede biraz gezdim wj'de 2003 üstü makbul diye yorumlar yapılmış... 2.7 sanırım şehir içi 13 litre yaksa 0,87 kuruşlara gelir. 4.7 sanırım şehir içi 24 litre lpg yaksa oda 0,95 kuruşlara gelir... Eskiden dizel ucuzdu ama pahalandı böyle bir çıkmazda var şimdi :smiley:

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri