Tito Santana kullanıcısının son içeriği

1. Tito Santana

125 Cc Motor Önerisi

Scooter şart değilse Yamaha YBR 125 önerebilirim. Halen Türkiye'deki en kaliteli 125'lik motor bence. Uzun yola da uygun, bu motorla Rusya'nın Kazan şehrinden çıkıp Avrupa turu atan gördüm.
  2. Tito Santana

Gürcistan'da Bir Hafta

Sevgili ince999, Bana da son 3 yıldır Rus gümrüğünden Gürcü'ye çıkarken Registre evrakları sormadı Rus Gümrüğü. Ben de evrak olsun diye Rusya'da her kaldığım motelde bu evrakı istedim, veren oldu vermiyen oldu. Ancak çıkışta soran olmadı, bilmiyorum, motosiklete çok sempatik yaklaşıyor Rus...
  3. Tito Santana

Gürcistan'da Bir Hafta

Öncelikle üslubumdan dolayı kusura bakmayın çünkü kısa süre önce Gürcistan'da yaşadığım bir olay için tepki gösterdim : http://www.motoseyyah.com Son 4 yıl içinde Gürcistan'ı motosikletle 6 defa boydan boya geçtim ve sadece 5 gece otelde yattım çünkü Gürcistan hedef ülkem değildi...
  4. Tito Santana

Gürcistan'da Bir Hafta

"Tiflis’de bize eşlik eden rehberimi Misha’ya da bu yasağı sorduk ve sınırlamanın sadece uyuşturucu içeriği olan ilaçlara karşı olduğunu ancak kulaktan kulağa yanlış aktarıldığını anlattı. Ağrıdan başımı kaldıramaz olmadıkça ağrı kesici bile almayı tercih etmem ama bu konuda içiniz rahat...
  5. Tito Santana

Motosikletle Rusya-2015

http://www.motoseyyah.com/index.php/2015/07/30/hello-world/ NOT: Son dönemde yazdığım mesajlar ve önceden aldığım tek teşekkürün de güncelleme esnasında kaybolması üzerine sadece link vermek durumunda kaldım.
  6. Tito Santana

İran-ermenistan Ve Azerbaycan Hakkında Bilgi.

Ynt: İran-ermenistan Ve Azerbaycan Hakkında Bilgi. Turistlərə verilən elektron vizalar 38.1. Azərbaycan Respublikasına gələn turistlər turizm şirkətləri vasitəsi ilə elektron viza ala bilərlər. 38.2. Elektron viza almaq üçün əcnəbilər Azərbaycan Respublikasında fəaliyyət göstərən və müvafiq...
  7. Tito Santana

Benden Yazmak İstedim İstanbul - Pyatigorsk

Ynt: Benden Yazmak İstedim İstanbul - Pyatigorsk Evet hocam, gerisini bekliyoruz. :) Eğer Hopa-Gürcistan üzerinden gittiyseniz merak ettiğim 2 husus var, cevaplarsanız memnun olurum: 1- Gürcistan girişinde yine ilaç sorgulama durumu var mı? 2- Rusya girişindeki 2 belgeyi doldurmamız için yine...
  8. Tito Santana

Sri Lanka

Ynt: Sri Lanka Çok güzel gezi, imrendim doğrusu bir de Kaplan fotoğrafı da güzel olmuş.
  9. Tito Santana

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu Tamam hocam, teşekkürler.
  10. Tito Santana

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu " google translate cep uygulamasına offline calismak uzere turkce, rusça, gürcüce paketlerini indirin" Bu önerinizi de yerine getireceğim. Gürcü'de pek sorun olacağını düşünmüyorum...
  11. Tito Santana

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu Yaşar bey hızlı cevabınız için teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım, zaman sorunum yok. Tek sıkıntım, Adana'dan Moğol sınırına kısa yoldan bile gidiş/gelişin 17.400 km. olmasıdır...
  12. Tito Santana

90 Gün Asya

Ynt: 90 Gün Asya @krasavchik , Yaşar beye diğer başlıkta sorduğumu size de sormak isterim izninizle: Vladikavkaz-Mahaçkale-Astrahan-Volgograd-Saratov-Samara güzergahındaki yol kalitesi hakkında bilgi veya duyumunuz var mıdır? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  13. Tito Santana

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu Yaşar bey öncelikle kutlarım, çok güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz, ayrıca yazınızdan çok faydalandım şöyle ki: Hayalini kurduğum "Motosikletle Baykal Gölü" planım için...
  14. Tito Santana

Gürcistan İçin Emniyet !!!

Ynt: Gürcistan İçin Emniyet !!! Ayrıca, Gürcistan'tan neden bu kadar çekinildiğini , oradan Motosikletle 5 kere (Bir defa Tiflis/Azerbaycan gidiş, 2013-2014 olmak üzere 4 defa Rusya'ya gidiş/dönüş) olarak boydan boya geçmiş ve bu yaz tekrar Rusya/Baykal gölü hedefleyen bir sürücü olarak...
  15. Tito Santana

Gürcistan İçin Emniyet !!!

Ynt: Gürcistan İçin Emniyet !!! @krasavchik arkadaşın belirttiği gibi Gürcistan'a Rusya plakalı araba ile geçtikten sonra trafik kurallarına son derece dikkat ediniz. Geçen yaz Gürcistan/Rusya git gel yolunu motorla yapmış olarak gözlemim odur ki, özellikle sınır geçişlerinden sonra 50 km...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri