tkeles kullanıcısının son içeriği

1. tkeles

Etkinlik Dönüşü Ekipmanlarınızı Nerede Tutuyorsunuz?

Toplanırken herşeyi düzgünce katlayıp topluyorum. Çadırın içine giren tozu toprağı ıslak mendille silip temizliyorum. İmkan varsa çadırı havalandırıp silkeleyip topluyorum. En temiz iş kamp alanından ayrılırken güzelce toplanmak. Yok erken çıkmak gerekiyorsa veya yağmur çiğ gibi sebeplerle üstü...
  2. tkeles

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

18-19-20 Ağustos haftasonunda tekrar gittik Salda Gölü'ne. Hava durumundan ötürü kararsız kalıp cuma geç çıktık. Gece 23 civarı vardık. Önce kumsala gidip ortama bakalım dedik; çünkü ilk gece için çadırı kumsala kurma planımız vardı. Elimizde fener ile dolandık. Çok uzaklarda cılız bir ışıkla...
  3. tkeles

O tayfa yoktu ortalıkta ama belki hava soğuk olmasa da akşam saatlerinde yağmur olması bu arkadaşların etrafta olmamasının nedeni olabilir. Halk plajında öyle tiplerin her daim olma potansiyeli olabilir diye düşünüyorum; sonuçta merkeze oldukça yakın ve etrafta çeşitli imkanlar var. Bunun...
  4. tkeles

4-5-6 Ağustos haftasonu 2 gece çadır kurduk Belediye kamp alanına. Hatta önce daldık içeri, dolandık nereye kurulsak diye. Diğer çadır kuran arkadaşlar bizi ordaki yetkili Ahmet Bey'e yönlendirdi. O da TC no kaydı alıp bize bir alan gösterdi. Bizim herhangi bir sıkıntımız olmadı. Çadır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri