tolganil kullanıcısının son içeriği

1. tolganil

Şehirler Arası Telsiz Kurulumu Ve Maliyeti

Merhaba, ben de yeni amatör telsizci olmam itibariyle kısıtlı bilgimi paylaşmak istedim. Telsiz sistemini 3 tip telsizden birini seçerek kurabilirsiniz. Bunlar el tipi telsizler, araç telsizleri ve sabit ev tipi telsizler. Hepsinin kendine göre avantaj ve dezavantajları ayrıca güç/mesafe ve...
  2. tolganil

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Öndeki ikili koltuğun sırtı mı yatıyor ben mi yanlış görüyorum yoksa 😃 bizim T4 de de olsa keşke
  3. tolganil

Ctek D250 S Hakkında

Evet aynı konudan bahsediyoruz, bunu düzelterek yazayım, alternatörden şarjın jel akülere zararlı olduğuna dair bilgileri bazı karavan gruplarında gördüm ama hatırladığım en somut bilgi linkini buraya bırakıyorum. Bu konuda şebekeden şarjın kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyorum, şu an için...
  4. tolganil

Ctek D250 S Hakkında

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. "Çok işlevli aletlerin işlevlerinden birisi arızaya uğrayınca belki diğeri de çalışmayabilir yahut tamiri veya yenisi alınıncaya kadar o işlevlerden mahrum kalabilirsiniz." Bu güzel bir mantık, bir yandan ayrı cihazlar olmasın tek parçada maliyeti...
  5. tolganil

Ctek D250 S Hakkında

İlki yaşam akümü alternatörden şarj etmek için, ikincisi de solar panelle yaşam aküsüne takviye yapmak için. Tam açıklamam gerekirse yaşam aküsü için akü türlerinden henüz bir karar vermedim ama f/p olarak jel akü bu cihazla alternatörden de şarj edilebildiği için alınabilir duruyor. Ayrıca...
  6. tolganil

Ctek D250 S Hakkında

Merhaba Hasan bey, 2021 yılında araştırma yapan birinin bu bilgileri görüp öğrenmesi ne güzel şey, forumlar iyi ki var. Şimdi bu yazınızı ve diğer cevapları okuduktan sonra aracıma kuracağım elektrik sistemini kafamda daha iyi oturtabildim. Ancak kısa bir araştırmadan sonra vardığım sonuç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR