tonguz kullanıcısının son içeriği

1. T

Arkadaşlar Karavan altına pütürlemede tecrübeli. İr şirkwt tavsiye edebilirmisiniz,istanbul...

Arkadaşlar Karavan altına pütürlemede tecrübeli. İr şirkwt tavsiye edebilirmisiniz,istanbul Bursa yada izmirden
  2. T

İthal Çekme Karavan Önerisi !

Hymer Modelkerine bakıyorsan paran var demekki Ben yıllardır karavan kullanıyorum!! Bu yıl ilk defa Causson aldim!! Ve memnunum çok!! Karavan k defa alan biri için çok karışık bir meseledir!!! Parası olan için sorun yok ama. Her kuruşun hesabını yapan biri çok dikkatli Olmalı ve iyi bilgi...
  3. T

Ne güldüm yaaaa Biliyorum kardeşim sadece bilgilendirmek içindi zaten!!!
  4. T

Çekme Karavanda Güneş Paneli Montajı

Mustafa Bey Almanyadan yazıyorum önder beyin Adres ve telefonnumarasını buraya yazabilirmisiniz... Bu yıl Chausson Marka Campervan aldım Model 628 EB Special Edition Kendi kendine yeten bir enerji sistemi burada çok tuzlu. Yanımda her ihtimale karşı bir inverter Jenaratör ve İki paralel...
  5. T

chausson 628 eb - Google'da Ara: chausson 628 eb - Google'da Ara: chausson 628 eb - Google'da Ara: chausson 628 eb - Google'da Ara:
  6. T

Almanyada yaşıyorum ve yıllardır campervan kullanıyorum!! Bu yıl Fransız Chausson Şirketinin 628SB Modelini aldım!! 5 kişi yatabilir uzunluk 6,99m,170 Beygir Gücü Ford Motor ve Chassis!!! İçinde akla gelebilecek hertürlü extra var,Türkiyede Caravan deyince milletiniz ne yazıkki ilk etapta dış...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR