tonym4011 kullanıcısının son içeriği

1. tonym4011

T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz.

T3 ü Olanlar biraz aydınlatırmısınız ? Bende planlıyorum 10 Bin tl gibi bütçeyle alınabilirmi Toplamayı dşünmüyorum hazır alıp binmeyi Nasıl arabalardır Sürekli masraf çıkartır mı ? Anlatırsanız sevinirin
  2. tonym4011

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Resimleri bekliyorum :)
  3. tonym4011

auto 911 i Sahibindende takip ediyodum Cidden fotoğraflarda farklı görünüyormuş demekki ben bitane mavi görmüştüm onu beğenmiştim Kırmızıyıda Görmüştüm sizin bu olayı burda uyarmanız Çok İyi oldu Umarım kazasız belasız binersiniz Maşallah Benzinde ve tüpde Kaç km yaktığını Birde senden öğrenmek...
  4. tonym4011

Doğrudur. Ülkemize göre yabancı araçlar bi zamanlar bende çok istiyodum ama kısmet işte Fiyatları uygun ama araç kullanılmıyor ve İnsan hertürlü korkuyor Siz araştırıp mı aldınız ? direk mi çıktı karşınıza birde Koldan viteslimi yerden viteslimi ? Saygılar ..
  5. tonym4011

6. tonym4011

Hayirli olsun Çift farlidan mi Yoksa Kare olandan mı ? Memnunmusunuz Gidişi nasıl ?
  7. tonym4011

8. tonym4011

Aracımı Satıyorum Ilgilenen Olursa Yardımcı Olabilirim

@Erdisevinc34 chevrolet blazer yardım başlıklı Konu senin galiba .. Bu Blazerlere kafayı Bozduğumda ilk senin konuyu okumuştum diğer forumlarda Kötülenen araç , Bu Forumda çok iyi tanımıştım @PIKACU Arkadaşım saolsun hertürlü bilgiyi vermişti :) Gel gelelim senin konuya Satmanın nedeni nedir...
  9. tonym4011

citroen nemo Combi Plus SX 1.4 HDİ

Çip felan hikaye ... Arabanın Orjinalliğini bozmaya ne gerek var ? Nemonun 2012 Üstü olan modellerinde o Devrilme olayı bitti diye biliyorum :) 1.4 hdi combi plus fiyat uygun vergi idare eder yakıt Çok iyi çekiş Fiorinoya göre iyi Normal olarak Berlingo ya Connecte Vb.segmentlere Kafa tutamaz...
  10. tonym4011

Tahoe Sahiplerine..

Hayir bu arabalarda Benzini dusunmem Sadece bi depo ile Kac km yaptigini sordum
  11. tonym4011

Taheo`cilerr Tecrübeleriniz :)

++
  12. tonym4011

Arkadaşlar Blazer yada Taheo alacagim Beni bilgilendirin :)
  13. tonym4011

Güncell ++
  14. tonym4011

Merhaba arkadaşlar taheo kullananlar Tecrübelerini + larını - lerini anlatırsa sevinirim Ve Foto ları varsa görmek isterim Bu canavarları Taheo kullananlar kullanmışlar nasıl Bir Araba ?
  15. tonym4011

Ford Ranger Neden Ucuz?

4×2 için Soyledim Kullanisa Bagli Sakin kullanimda Soyledigim degerleri elde edebilirsiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri