Tugrul_Caravan kullanıcısının son içeriği

1. Tugrul_Caravan

Bu Karavanda Bİr Şeyler Ters..

Bende maalesef Yusuf ve Mahmut Gündoğdu yu insan olarak sevmeme rağmen, bende mağdur oldum. Peşin ödemesini yapıp sipariş verdiğim Mavera karavanı iptal etmek zorunda kaldım. Önce hiç sorun değil hemen öderiz dediler, sonra Bayram sonrası geri ödeme yapabiliriz dediler, sonra 1 yıl geçti...
  2. Tugrul_Caravan

Arsamıza Engin Başoğlu'dan 2 Başoğlu Çekme Karavan Geliyor :)

Maalesef hala sorun çözülmedi. Engin Başoğlu eğer bir gün karavanı satarsa kaporayı iade edeceğini söylemişti 12 Nisan tarihinde ama bugün 20 Haziran, hala satamadı karavanı. Ödeyeceğini sanmıyorum maalesef 15 bin TL kaporayı :(
  3. Tugrul_Caravan

Jeep Cherokee Liberty 2.8 Crd Araç Arıyorum

Doğru haklısınız aslında önemli olan kazasız olması. Yani ufak bir sürtme boyası veya tampon boyası bence de önemli değil. Aracın mekaniği bu sitede yazılan vites vuruntlu, rölanti, şanzıman problemleri önemli. Bunları da doğru jip eksperine göstererek anlamak şart sanırım. Hangi eksper iyidir...
  4. Tugrul_Caravan

Çok teşekkür ederim AkMühendis. Ahşap ev bizim oralardaki sit kanunu ve Anıtlar kurulu yasası olduğu için bizim için maalesef olamıyor zaten. Artık Engin Başoğlu 15.000 TL kaporamızı iade etmese bile 2 yeni karavan arayışına girmek durumundayız. Bu sefer sözleşmesiz ilerlemeyeceğiz inşallah...
  5. Tugrul_Caravan

Merhaba, Evet çok haklısınız 100 bin KM altı dizel aracı 65 bin TL altında bulmak zor ama 75 bin TL ye 52 bin KM 2004 model tertemiz bir Jeep Liberty KJ vardı sahibinden de ama aynı gün satıldı. Gerçi 2004 olduğu için makyajlı kasa olmuyor ama yine de iyi fiyattı sanırım. Şimdi yine 75 bin TL...
  6. Tugrul_Caravan

Merhaba çok haklısınız karavanlar zaten 10 senelik ve ruhsatsız karavanlar. Sadece sabit alanda kullanmak için uygun diye biz onları tercih ettik. Konteyner ev koyunca bizim burada Jandarma sorun yaratabiliyor dedi komşular o yüzden karavan tercih ettik. Bizim orası özel bir sit alanı olduğu...
  7. Tugrul_Caravan

Sağolun ama sözleşme yapmadık çünkü biz aslında 65 bin TL ye anlaştık iki karavanı almak için. Ama karavanda sineklik olmaması, bir karavandaki ufak buzdolabının çürük olması, karavanda mutfak olmaması (ki onu fiyata dahil etti zaten Engin bey) karavanda revizyonlar gerektirdi. Fakat biz...
  8. Tugrul_Caravan

Yok mutfağı zaten Karavanın 65 bin TL lik satış fiyatına dahil etmişti. Gerçi koyduğu levyenin hortumu bile geri girmeyen cins bir hortum çıktı. Benim dediğim 16.600 TL ek masraf buyuk buzdolabı koymak için eski guzelim mobilyaları çıkarmaya karar vermesi (ki bu çıkan mobilyaların fiyatını...
  9. Tugrul_Caravan

Merhaba arkadaşlar, Maalesef Engin Başoğlu bize maliyetlerini danışmadan kendine göre revize işlemleri yapmış ( 8000 TL mobilya - 5000 TL sineklik Vs). Toplamda 16.660 TL ek masraf çıktı dedi. Biz de bunu ödeyemeyiz deyince sorun yok kaporanızı iade ederim dedi. Sonra bizde Engin Başoğlu nun...
  10. Tugrul_Caravan

Arkadaşlar Merhaba, 2003 ve 2007 arasındaki kasadan (ekteki resimdeki) Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD dizel araç bakıyorum , temiz kullanılmış, az KM'de (100 bin altı), elektronik ve mekanik aksamında sıkıntısı olmayan, ve en önemlisi sahibinden vs. sitelerindeki gibi şişirilmiş fiyatlar...
  11. Tugrul_Caravan

Merhaba Sevgili Gezen Bilir Okuyucuları !!! Uzun arayışlar sonunda Çanakkale'deki arsamız için sevgili Engin Başoğlu abimiz sağolsun bize biri 7.5 metre diğeri 5.25 metre olmak üzere iki adet çok temiz kullanılmış karavan sattı. Engin abi sağolsun şu anda karavanların içerisini büyük...
  12. Tugrul_Caravan

Çekme Karavan Satan Arkadaş Var Mı?

Merhaba Sevgili GezenBilir Dostları, Güzel bir çekme karavan alıp sizlerin arasına katılmak istiyoruz. Kalabalık olduğumuz için bize büyük boy bir çekme karavan gerekiyor ( 7-8 metre). Büyük çekme karavanını satmak isteyen dostlar karavanın resim ve fiyat bilgisini bize mail atarsa çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR