tuncer tuna kullanıcısının son içeriği

1. T

Araç Üstü Çadir Kullanan Kaç Ki̇şi̇yi̇z??

Bidon varsa her yerde mutlaka cami ve dolayısıyla su var haklısın :))))
  2. T

Aynen dediğin gibi bende hiç bir yere para vermeme kararı aldım zaten mini buzdolabjm masam sandalyem ocağım filanda var .bir musluklu bidon alır keyfime bakarım en iyisi .yani gerek yok gerçekten
  3. T

Merhaba arkadaşlar.arac üstü çadır kullanıcıları olarak birbirimize kamp yeri ,ulaşım , su ve çeşme ,ücretli kamp alanıysa Fiat ve sunduğu hizmetler konusunda yardımcı olalım mı ?
  4. T

Araç Üstü Çadir Kullanan Kaç Ki̇şi̇yi̇z ?

Merhaba arkadaşlar.araç üstü çadır kullanıcıları olaral bilgi deneyim ve kamp yeri deneyimlerimizi paylaşalım mı? ücretsiz yada makul ücretli ,maksimum güvenli ,yolu ve ulaşımı düzgün v.b konularda birbirimize fikir verelim mi ? bazı yerler araç üstü çadırlardan karavan parası...
  5. T

Kamp Lambaları Hakkında Bilgi

NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM BUNU ACABA ?
  6. T

ben sadece aydınlatma amaclı kullanacagım .telefonu arabadan sarj ederim.sadece aydınlatma benim derdim.
  7. T

siz pille mi araba akusüyle mi kullanıyorsunuz serit ledi ? ben su minik akülerle kullanmak için istiyorum ama dediğim gibi 3 yada 4 gün idare eder mi ? 5 yada 6 saat için tasımaya değmez pilli decatlon kamp lambaları kullanmak daha mantıklı olur
  8. T

nasıl bir ampül şeçimi yapmak lazım bilemedim.su flashbellek gibi olan led ampüller yada serit led kullansak 5 wattlık 2 metre durum değişir mi ? hem şerit led göz almaz ve çok hoş durur uzaktanta
  9. T

peki bekleyeyim
  10. T

süper tam istediğim sey teşekkür ederim.12 amperlik 4- 5 gün yeter diyorsun fiatı da uygun ondan alayım almışken .
  11. T

ampül 24 vatt abartı olmus zaten 12 vatt olsa yetermiş dogada .
  12. T

birde sıfır coleman benzinli ocak satan varsa bana mesaj atarsa sevinirim. harika tam benlikmiş .teşekkürler.birde sıfır coleman benzinli ocak arıyorum satan varsa grupta bana ulaşırsa sevinirim.
  13. T

siz kac gün kullanabilyorsunuz bunu acaba ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri