tyt.fan kullanıcısının son içeriği

1. tyt.fan

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme) yavuz bey velevki bizim için yeni bilgi bu link olmayan birşeyimi yapmaya çalışıyor bu uğraşı verenler.parayı bastırana sanırım huma da getiriyor seri üretim olanı yıllar önce mercedes g için avusturyada yapanı var ,volvo pinzgauer di...
  2. tyt.fan

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme) eskiler bazen erken gelmişim dünyaya derlerdi erken girmişiz gezenbilire boşu boşuna nadir bey yavuz bey gibi işin guru ları neler biliyor okumuşuz göktuğ bey ersun bey tuğsan bey ve adını şu an hatırlayamadığım daha bir sürü üye araçlarına...
  3. tyt.fan

Calibra 4x4 Sistemi Hakkında Acil Bilgi Ve Yardım

Ynt: Calibra 4x4 Sistemi Hakkında Acil Bilgi Ve Yardım sürat felakettir ama calibra ciddi modifiye edildiğinde özel ortamlarda bu sürati görebilen bir araç.hız tutkunuzu ve kilometre göstergenizi bir uzmana gösterseniz derim.
  4. tyt.fan

Fj 70

Ynt: Fj 70 inanın uğraşacak emek verecek birinin satın almasına çok sevindim.hayrını görün.kolaylıklar dilerim.takip edeceğim.çok diri görünen ama yıllardır bina saçağı dibide yatan bir araçtı sanırım.muhtemelen epey yoracak sizi
  5. tyt.fan

2012'de İnternet Çökecek!

Ynt: 2012'de İnternet Çökecek! belkide okuduğu makale artık her elektrikli cihazın bir mac adresi olacak,ıpv 4 ihtiyacı görmeyecek ıpv 6 gündeme gelecek var olan omurga bunu kaldırmakta zorlanacak yatırım ve bol bol ar ge gerekiyor filan diyordu.aklında sadece 150 milyar usd kaldı okuduğu...
  6. tyt.fan

2012'de İnternet Çökecek!

Ynt: 2012'de İnternet Çökecek! bide savunmuş dalga geçene karşı ,destursuz konuşma dercesine aslında internet çöktü .teknolojik olarak değil ama kullanım manasında. duyduğuna inanan,duyduğunu okuduğunu anlamayan ama ahkam kesmekte yorum yapmakta sorun görmeyen hadsizler çökertti interneti. adam...
  7. tyt.fan

Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri

Ynt: Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri kuzguna yavrusu şahan görünürmüş. müşteri olunca eski para isteniyo arkadaş sıfırları atamamış galiba dedirten rakamlar telaffuz ediliyor.bir kaç ay önce sahibindende güneyde bir yerde orjinal olduğu iddia edilen MB 38 ilanı vardı.100bin...
  8. tyt.fan

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım jimmy iyi bir gazoz açacağıyla alınır gibime geliyor.el vinci azim birazda kımıldatıldığında açılan yerlere dolgu iş görmezmi ağır bir araçsa diye kalsın dedim.vinçli okkalı bir araç alır cimcimeyi .mesajınız yakınlarda yaşayan birine ulaşır inşallah. geçmiş...
  9. tyt.fan

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım havalar düzelince gider alırsınız .bu havada traktör yada mog lazım ordan araba almak için.ayvatta filan kaldıysanız daha kötü.valide bendi neşet civarındaysanız jandarma yardım eder
  10. tyt.fan

Acil Yardım

sevgili forumdaşlar acil yardıma ihtiyacım var salak sepelek konu başlıkları açıp çtoonk yeni konu açıldı diye telefonumu tırtlatanları hizaya getirmek için işlek bir kavşakta ağızlarına takunya veya terliklemi vurmalı yoksa ağzına bibermi sürmeli bütçem 50 100 tl arası.eski parayla 50 milyon...
  11. tyt.fan

Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri

Ynt: Boynu Bükük Kaderini Bekleyen Jeep Lerin Resimleri amerikalıların istifçi dediği tarzda birinin herhalde.bir gün toplarım diye ne bulduysa yığmışmı ne.m38 ler çok diri sanki
  12. tyt.fan

Buggy İmalatı

Ynt: Buggy İmalatı hayır lı olsun diyeyim.bitirecek azmin sizi ziyaretiyle vazgeçersiniz diye düşünüyorum ama satarsanız alıcıyada sizede hayırlı olsun.sahibinden linki varmı.iyi planlanmış bittiğinde numunelik bir çalışma olacağını tamin ederim.imzanızda okur nasıl göründüğünü merak ederim epeydir
  13. tyt.fan

İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi. nacizane önerim offroad fotoğraf doğa yürüyüşü alışveriş gibi başlıklara psikiyatri alo ben kafayı yedim başlıkları eklensin bu zatı muhterem orta yaş olduğu yıllarda -gençken diyemiyorum onun gençliğinde bell telefonu...
  14. tyt.fan

Maltepe sahil elden gidiyor!!!

Ynt: Maltepe Sahil Elden Gidiyor!!! bedrettin dalan kazıklıyol diye bilinen yolu,sahilyollarını yapmasaydı şu an istanbullular uçan arabayı icad etmiş olurdu. eminönünden otobüse biner en iyi ihtimal üç dört saatte alibeyköy de olunurdu.eski ticaret odasının olduğu yerler kamyon kamyonet...
  15. tyt.fan

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi ömer bey yeşilvadi ye uğramıyarak çok şey kaçırmışım.çok şık bir araç toplamışsınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri