ufo kullanıcısının son içeriği

1. ufo

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

emeği geçenlere teşekkürler. başarılı bir organizasyon olacağına eminim. bir aksilik çıkmazsa cumartesi öğleden önce, 2 kişi orada olacağız.
  2. ufo

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz) ???yalnız değilsiniz :D
  3. ufo

4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor

Ynt: 4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor bir aksilik olmazsa orada olacağız :)
  4. ufo

Kışlık tulum

Ynt: Kışlık tulum tercihiniz belirttiğiniz iki tulumdan biri olacaksa, husky emotion, derim.
  5. ufo

Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD

Ynt: Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD hem alan, hem de satan için uğurlu olur umarım. Bu arada, ben mi atladım bimemiyorum, km.si ve modelini göremedim.
  6. ufo

Sizce "SPORTİF AVCILIK" kategorsine yer verilmeli mi???

Ynt: Sizce "SPORTİF AVCILIK" kategorsine yer verilmeli mi??? halen faal bir avcı olarak, bu sitede böyle bir bölüme kesinlikle karşıyım. bu amaçla kurulmuş pek çok site ve forum var. isteyenler bu sitelerde yazıp çizip, resim paylaşabilir.
  7. ufo

SOSDER; Geleneksel Off-Road Oyunları, Ercova - Pamukova - Sakarya (01-02 Ekim 2011)

Ynt: SOSDER; Geleneksel Off-Road Oyunları, Ercova - Pamukova - Sakarya (01-02 Ekim 2011) takip:)
  8. ufo

Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011)

Ynt: Gezenbilir 5. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (20 Ağustos 2011) Merhaba. Büyük olasılıkla biz de eşimle katılacağız. 01 - Mustafa COŞKUN 02 - Esra Akeroğlu 03 - Zeynep Esra Koltan + 2 04 - Gültekin ÖZLÜK + 1 05 - Onur MAÇKAN 06 - Funda Erhan 07 - Cem KARTAL 08 - Mustafa...
  9. ufo

3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011)

Ynt: 3. Düzce - Kaynaşlı Yörük Yaylası Off Road Oyunları (17-18 Eylül 2011) takip...
  10. ufo

Dalgıç Adayı

Ynt: Dalgıç Adayı Ayışığı Dalış Merkezi'nden Abdurrahman Çoşar veya Nilhan Gür ile görüşebilirsiniz. Klübümüz üyelerinin eğitimlerini vermektedir. www.ayisigidiving.com Adres : Bağdat Caddesi İclaliye Ap. 24/4 Kızıltoprak / İstanbul Ofis Santral : 0 (216) 349 56 89 Ofis Mobil Tel : 0 (541)...
  11. ufo

2* Dalıcı Sertifikası İçin 20 Kayıtlı Dalış ?

Ynt: 2* Dalıcı Sertifikası İçin 20 Kayıtlı Dalış ? yıldız toplamı 4 olmalı. 1+3 ya da 2+2 gibi.
  12. ufo

2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011)

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları (9-10 Nisan 2011) kamplı katılacağız inşallah.
  13. ufo

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin
  14. ufo

Arkadaşımız Seval' in (SEVAL) Doğum Günü

Ynt: Arkadaşımız Seval' in (SEVAL) Doğum Günü Nice mutlu senelere ,doğum günün kutlu olsun..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR