umerto kullanıcısının son içeriği

1. umerto

313 Cdi Panelvan Karavan Dönüşümü

Kolay gelsin, merakla bekliyoruz süreci.
  2. umerto

Lada 4x4 Urban/5 Kapı İlk Deneyimler

Vaktiniz var mıdır ya da ister misiniz bilmem ama bir Youtube kanalında inceleme yaptırsanız da biz de izlesek keyifle. Nacizane tavsiyem Benzin TV , Birkan Demir Çalışkan veya OtoSeyir kanallarından biri hakkını vererek incelemesini yapabilirler.:smiley:
  3. umerto

Lada 4x4 Urban/5 Kapı İlk Deneyimler

Yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bir kaç tane detaylı foto da atsaydınız çok güzel olurdu!
  4. umerto

Dobloya Bagaj Giydirme Çadır Projem

Çok güzel ve pratik bir proje olmuş, benim de aklımdaki doblo-kangoo camper için düşündüğüm bir çözüm. Keyifli günlerde kullanmanız dileğiyle.
  5. umerto

Doğru Aracı Seçmeme Yardımcı Olurmusunuz?

Merhaba, bahsettiğiniz gelir düzeyi ülkemizin şu anki ekonomik buhranı göze alındığında kişinin ancak temel ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek seviyelerdedir diye düşünüyorum. Elinizde toplu para yoksa bu yüksek faizlerle hem kredi çekip hem de aracın masraflarını karşılamak pek akıllıca bir...
  6. umerto

3.5 V8 Defender Restorasyon Başlıyor

Güzel bir iş olacağı aşikar, merakla beklemedeyiz devamını!
  7. umerto

1000 Kmlik Bisiklet Turu Icin Hazirliklar Basladi

Güzel bir macera olacağa benziyor, size şimdiden başarılar diliyorum.
  8. umerto

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

Takip
  9. umerto

Vw T6 Camperla, 2018 Norveç Gezİ Deneyİmİ

Büyük bir keyifle okudum yazınızı, devamını heyecanla bekliyorum.
  10. umerto

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Araç fiyatlarının bu kadar yüksek olması defender özelinde olan birşey değil. Profil fotoğrafımdaki Nissan Pathfinder aracımı 2012 senesinde 18500TL'ye satmıştım. Yaz başında malum sitede aracın şuan ki sahibi 42500TL fiyat biçmişti araca. Genel piyasanın laçkalığından dolayı bu fiyatlar yoksa...
  11. umerto

Adrasan'dan Başlayarak 8 Gece Ege Turu Için Öneriler.

Ben de kurban bayramında sizin yaptığınız gibi bir tur düşünüyorum, tecrübelerinizi ve önerilerinizi okumak için dört gözle beklemedeyim, keyifli tatiller.
  12. umerto

93 Model 5 Kapi Jlx Mi 98 2001 Arasimi Tavsiyeniz

Her daim yeni model daha iyidir, 93 kasalarda hava yastığı yok bildiğim kadarıyla.
  13. umerto

2.araç Olacak 4x4

Bence japon grubundan Vitara iyi bir tercih olacaktır, hem şehir içi kullanımda hem de gezilerde ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Yakıt olarak da, anketteki diğer babayiğitler kadar iri olmadığı için daha makul değerler elde edersiniz.
  14. umerto

Tiny House Karavan

Aynen, uygun arsa olduktan sonra çok iyi bir alternatif. Sitelerinde pek bir bilgi yok ama. SİTE
  15. umerto

Tiny House Karavan

Malum sitede buradakilere benzer bir örnek var. Aşağıda inceleyebilirsiniz. BURADAN

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri