UmutS kullanıcısının son içeriği

1. U

Çeki Demiri Fişi Bağlantı Şeması

merhaba, 2nci el saly 425 karavan aldım ve geçen hafta çeki demirini taktırıp karavana bağlandım. Ancak park dışındaki lambalar yanmıyordu. Önce çeki demirciye gittim, kontrol ettirdim her birinden elektrik geldiğini söylediler. Daha sonra karavanın pimini açtım. 7 kablodan 6sı bağlıydı ve...
  2. U

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

haklısınız o riske hiç girmeyeceğim. Aracımın trafikte olması sorun mu onu anlamaya çalışıyorum sadece.
  3. U

teşekkürler, benim aslında amacım karavanı çekmek değil, çeki demiri takılı aracım ile trafikte olmak, ruhsata işletmeden ben de karavanımı çekmeyi düşünmüyorum
  4. U

merhaba evet haklısınız, aslında temel sorun muayenemin bitmiş olması ama 3 Nisan'da yayınlanan karaname ile 3 Nisan/3 Temmuz arasına denk gelen muayene bitişlerine Covid sebebi ile 3 Temmuz'dan itibaren 45 günlük hak tanındı. Bu sebeple şu anda muayenem Haziran başı bitmiş olmasına rağmen 17...
  5. U

merhaba, aracıma çeki demiri taktırdım ve TSE deki muayenesini de yaptırdım. Notere götürmem için bir belge verdiler. Ancak Noterde ruhsatıma işletemiyorum çünkü aracımın muayenesi bitmişti pandemi ve istasyonlardaki yoğunluktan gün alamamıştım. Tüvtürk muayenesi olup daha sonra noterden çeki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri