vamos kullanıcısının son içeriği

1. vamos

Hafta Sonu İzmir Karagöl Kamp Arkadaşı Arıyorum.

Hafta sonu İzmir karagöl'e kamp arkadaşı olmak isteyenler yazabilir mi?
  2. vamos

İzmir Kamp Grubu

Merhaba, bu hafta sonu çift olarak İzmir civarında bir kamp yapmayı düşünüyoruz. Eğer bi organizasyon varsa katılmak isteriz.
  3. vamos

Bolu Abant Kampi 30.09-02.10 Gelmek Isteyenler!!!

Günaydın.. Ben üye değilim fakat bende kendi imkanlarımla geleceğim.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. vamos

Bolu Abant Kampi 30.09-02.10 Gelmek Isteyenler!!!

Bizide ekleyin hocam İzmir'den katılırız kontenjan açığı varsa. Teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. vamos

Çocukluk Hayalim Defender'ıma Kavuşuyorum

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip eder İnşallah. Trafik sigortası bende yeni yaptırdım sayılır en uygun Anadolu Sigorta çıkarttı bana da 1290. Sen kendini min. 1500 e hazırla şimdiden :)
  6. vamos

Izmir Kamp Grubu

Evet son durum nedir 10 temmuzdan sonra olabilecek her hangi bir organizasyona eşimle birlikte çadırımızı alır geliriz. Eğer üstüne düşülürse bu konunun güzel şeyler çıkacağına inanıyorum.
  7. vamos

Ilk Defa Kamp

Aynı şeyi araştıtıyordum siz yazmışsınız. Bizde eşimle ilk defa çıkıcaz bu sene çadır tatiline. 5 Ağustosda Cunda'da olucaz 3 çift arkadaşlarla, fakat 5 ağıstosa kadar farklı bi yere gidip tecrübe yaşamak istiyorum bende orada sudan çıkmış balık olmayalım diye. Bizim avantajımız İzmirde olmamız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri