vezyr kullanıcısının son içeriği

1. V

Açık Kasa Kamyonetten Karavan Yapılır Mı?

Tekrar teşekkür ederim . Denenmişler konusunda kesinlikle haklısınız. 350 litre hesabım ise tavanda geniş bir alana yayılması için oluşturduğum bir ölçüydü. Biraz abartmış olabilirim :) Ama depo kapasitesine bakılmaksızın araç depolarını doldurup kilometrelerce yolculuk yapmak gibi bir düşünceye...
  2. V

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Ancak tavana eklenecek su deposu içi standart 2 seperatörlü vb. dalgakıranlar gibi değil 10x10 petek dalga kıran uygulanırsa o denli bir etkiye neden olmayacağını düşünüyorum. Ancak araç altında yeterli alana ulaşabilirsem dediğiniz şekilde bu fikri iptal etmek...
  3. V

İstanbul'dan Bilgen Mühendislik ile görüşüp derdimi anlattım. Bana telefonda sorun olmayacağını, projeyi çizip sorunsuz karavana dönüşüm yapılabileceğini aktardılar. Öncesinde başka bir mühendis arkadaşla görüştüm. TSE tarafında sorun yaşayabilirsin dedi. Açıkçası bu konuda daha net bir sonuca...
  4. V

Mevzuat öyleyse direkt işimiz olumsuz etkilenir o durumda. Kesin bilgiyi nereden alırım onu da bilmiyorum aslında. O yüzden bildiğim en tecrübeli kişilerin yer aldığını düşündüğüm bu platformda paylaşmayı uygun gördüm. Aklıma gelmişken eklemek istedim. Alacağım araçlar hep minibüsten veya...
  5. V

Herkese merhaba. Belki de her çocuk gibi ben de çocukluğumdan beri karavan hayaliyle yaşadım. Yaşım 41 oldu ve artık eşim ve 2 çocuğum ile bu hayali gerçekleştirmek için kararımızı kesinleştirdik. Ara ara 1-2 ayı bulacak sürelerde 4 kişi sürekli karavanda yaşayacağımız şekilde öncelikle 9...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri