voxipera kullanıcısının son içeriği

1. voxipera

29 Ekim'de Yamaç Paraşütü

Ynt: 29 Ekim'de Yamaç Paraşütü arkadaşlar selamlar yamaç paraşütünde eğitimi kimden aldığınız çok önemli. Çok ciddi bir iş olduğunu soylemem gerek yok sanırım. Sonuçta söz konusu olan hayat. Bu yüzden eğitim almayı düşündüğünüzde eğitim alacağınız hocayı araştırarak, referans olan kişilerle...
  2. voxipera

Sedat Açıl, National Geographic'in "90 Fotoğrafçı, 90 İstanbul" Ekinde Yer Aldı

Ynt: Sedat Açıl, National Geographic'in "90 Fotoğrafçı, 90 İstanbul" Ekinde Yer Aldı alkış alkış alkış tebrik ederim sedat. çok mutlu oldum :)
  3. voxipera

5. Dağ Filmleri Festivali Başlıyor!...

Ynt: 5. Dağ Filmleri Festivali Başlıyor!. Festival bilgisini bize ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Salı günü 'Kas Gücüyle Devr-i Alem - Pasifik Geçişi ' ni seyretme fırsatım oldu. Dün akşam da Ghetto'da Cahit Berkay'ı ve Marsis 'i dinleme zevkine eriştik. Festival çok başarılı devam...
  4. voxipera

Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir "Galata Yöresi Yahudi Kültürü" Turu (28 Mart 2010) 01- Cem Emrullah 02- Sedat Açıl 03- Oktay Koltan 05- Zeynep Esra Tez 06- Abdullah Demir 07- Dilek Polat 08- Özlem Taşöz 09- Ahmet Çadırcı 10- Hilal Kaplan 11- Samet Yusein Yusuf 12- Burcu Şevik 13- Nazan Özhan 14- Murat Seyfi...
  5. voxipera

Eğitim Videoları

Ynt: Eğitim Videoları youtube.com/watch?v=zOYY_LPiCWY&feature=player_embedded Doğru mu acaba? Linki yazınca direk videoyu gonderiyor... Sanırım bu konularda biraz daha çalışmam lazım. Yukarıdaki yeterlidir umarım...
  6. voxipera

Eğitim Videoları

Ynt: Eğitim Videoları nursel hanım selamlar ben bilgisayarımda görebiliyorum ama sizde youtube açılmadığından olabilir mi acaba ??? başka bir yere nasıl yüklenir video bilmiyorum umarım yardımcı olabilmişimdir. ;)
  7. voxipera

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Duyuru (13 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Duyuru (13 Mart 2010) Kars'a ulaşma haberlerinizi alıyoruz. Yolunuz açık olsun... Tebrik ederim :)
  8. voxipera

Eğitim Videoları

http://www.youtube.com/watch?v=zOYY_LPiCWY videoların deniz kayağı yapanlar için yararlı olacağına inanıyorum :)
  9. voxipera

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Çok güzel söylemişsin eftalya. Ben de gezenbilir ailesindeki insanların neden sigara içtiğini düşünüyorum zaman zaman. Sigarayı bırakabildiğin için de ayrıca tebrik ederim ;)
  10. voxipera

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Sigarayı bırakan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Yeniden doğmuş sayılırsınız. Sigarasız nice sağlıklı, mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle. Desteklemek için ne yazabilirim bilmiyorum ama sigaranın sizi tekrar kandırmaasına izin vermeyin :)
  11. voxipera

Mevlana'dan...

Ynt: Mevlana'dan... Okumaktan zarar gelmez, oku, ama Lanet okuma! Emek ver, kulak ver, ama hiç bir zaman Boş verme! Rakibini geç, sınıfını geç, ama hiç bir zaman Gülüp geçme! Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama, hiç bir zaman Yerinde sayma! Yaklaş, konuş, tanış, ama...
  12. voxipera

Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti Duyurusu (06 Şubat 2010)

Ynt: Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti Duyurusu (06 Şubat 2010) Aranızda olmayı çok isterdim :( Hayırlı yolculuklar hepinize...
  13. voxipera

Hoşgeldin Efe Bebek! (27 Ocak 2010 16:45)

Ynt: Hoşgeldin Efe Bebek! (27 Ocak 2010 16:45) maşallah... mutlu ve sağlıklı uzun ömürler diliyorum. :)
  14. voxipera

Ambulansa Nasıl Yol Verilir?

Ynt: Ambulansa Nasıl Yol Verilir? Videolar gerçekten ibret verici. Etrafta ne kadar zeka seviyesi düşük insan bulunduğunu ve canımızın çok ucuz olduğunu gösteriyor. Bunların yanında ülkemizde bir çok olayın abartıldığı ve yanlış anlaşıldığı gibi bu olayın da yanlış anlaşıldığı kanısındayım...
  15. voxipera

Arkadaşımız Ayse İzci' nin (voxipera) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Ayse İzci' nin (voxipera) Doğum Günü Kutlu Olsun çok çok teşekkür ederim. iş yoğunluğu nedeniyle bir kaç gündür foruma girememiştim. şimdi görünce çok utandım ::) katıldığım ilk etinlikte kek ya da börek yaparak affettirmeye çalışacağım kendimi :) sevgiler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri