vynym kullanıcısının son içeriği

1. vynym

Karavanınızda Kaç Litre Su İle Duş Alıyorsunuz ?

denize günübirlik gidince 5 litrelik şişeyle 2 kişi duş alabiliyoruz valla. :) sabunlanma kısmını denemedim ama cidden çok yüksek miktara gerek yok.
  2. vynym

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

kaporasını almış ama ben kg işini hiç sormamıştım
  3. vynym

işte bu fena oldu. İzmir'den Ankara'ya kadar gidip orada ters köşe olmak iyi olmadı. Çok teşekkürler :)
  4. vynym

Trafikte 750 altına evrak sormuyorlar diye bir şeyler hatırlıyorum ama doğruluğunu bilmiyorum. dediğinize göre bu bildiğim yanlış galiba. yanılmıyorsam O1 belgeyi de yurtdışına çıkarsak soruyorlardı. bir de ortada bir satış olduktan sonra bu belgeyi alamaz mıyım? Yani fatura falan istiyorlar ya...
  5. vynym

noterden satış yapılamıyor galiba? kastım şöyle, satıcıyla notere gidip "şu şasili karavanı bu şahsa bu rakama sattım" gibi bir yazıyı noterde tasdiklettiremez miyiz?
  6. vynym

Hobby markasıyla ilgili düşünceniz ne? Ankara'da bir tane satılık var ve başlangıç için fena gözükmedi. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-avrupa-hobby-marka-temiz-karavan-973821972/detay
  7. vynym

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

bir sorum daha var, başka başlıklarda katar ağırlığı mevzusunu görünce aklıma geldi bahsettiğim gibi araçta ruhsata işli çeki demiri var ama ruhsatta katar ağırlığı boş. Trafik kontrolde ya da kaza anında bir sorun çıkartır mı ? Aracın üzerindeki etiketlere bakmadım.
  8. vynym

teşekkürler :)
  9. vynym

elektrik tesisatı standart mı? yani, mesela 3. pinden işte sinyal gelir 4. pinden plaka ışığı vs gibi.
  10. vynym

İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

Kemal Sunal'ın aç kapa evinin olduğu film geldi aklıma. Yatı katı sattım, katlavan aldım :D
  11. vynym

Teşekkürler. Şimdi bir yere sordum 200-300 tl gibi tahmini bir rakam söyledi. Geçen sene de tahminen aynı fiyatlar denmişti lakin şu an ortada bir karavan yok. Karavanı aldıktan sonra mı yaptırmak lazım bunu? Yoksa bağlantı kısmı bütün karavanlarda standart mı? Bir de yukarıda 7li ve 13li...
  12. vynym

Merhaba benim araçta ruhsata işli çeki demiri var ama elektrik tesisatı yok. Diyelim ki 750kg altı belgeli bir karavan aldım, tesisat şart mıdır? Bildiğim kadarıyla fren bağlı olması şart değil ama sinyal/araç ışıklarında sorun yaşatır mı? ve cezai durum ne :)
  13. vynym

Merhabalar Karavanlarla ilgili bilgi ararken forumu buldum. Uzun zamandır karavan alma düşüncesi var aklımda ama becerebilir miyim sorusu zihnimi meşgul ediyor. Aslında yazları 2-3 gün arabada yatmış biri olarak çok büyük bir zorluk olduğunu düşünmüyorum, zaten 2017de arabayı alırken ruhsata...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri