wmwmwm kullanıcısının son içeriği

1. wmwmwm

Nissan Terrano R20 1997 Araç Yenileme

Severek takip ediyorum; benim D21'im de şu an aynı kişi tarafindan yapılıyor. Eline sağlık, harika iş çıkarıyorsun.
  2. wmwmwm

Nissan D21 1986 Araç Yenileme

5. videoyu da birkaç ay önce çekmiştim. Benim aracımın su oluğu tamamen çürümüş neredeyse sağlam sac kalmamış haldeydi. Video: https://www.youtube.com/watch?v=9ufITnJSYXE Benim aracımın çürüğünden örnek: Devamında hurdadan aynı aracın 4x2 sini buldum. hem yedek parça çıkar diye; hemde...
  3. wmwmwm

Elden geldikçe devam ediyorum.
  4. wmwmwm

Yavaş Yavaş işe başladım. Başlamadan önceki durumu: İlk günün sonu:
  5. wmwmwm

Selamlar.

Selamlar.
  6. wmwmwm

Güncelleme: 86 model panel hiçbir yerden bulamadım. Göründüğü kadarı ile 89 modelin ön paneli aynı. Aynı olmasa bile bir bölümünü kesip kullanırız diye düşünerek aldım birtane ön panel ve kilit. Bolca boya malzemesi aldım. Havalar ısınıp işler yoğunluğunu azalttığında pas öbeklerine balıklama...
  7. wmwmwm

Selamlar, Bu başlığı birkaç ay önce okudum. Bende bayadır düşünüyordum d21, geçen yıl başka bir forum sitesinde bir başlık açıp tavsiye sormuştum. Kimse cevap vermemişti. Geçen ay sonunda kendime bir 1986 çift kabin D21 almayı başardım ve aciliyet gerektiren mekanik onarımlarını yaptırdım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri