xano kullanıcısının son içeriği

1. xano

Gezenbilir Üyelerine %10 İndirim

Ynt: Gezenbilir Üyelerine %10 İndirim Anlaşılmayacak bişey yok bülent bey. Küçük bir dövme yaptırdım. Sağolsun ahmet bey işinin ehli, sanaatkar. Gezenbilir ailesinden dövme yaptırmak isteyen dostlara jest yapıp, gezenbilir aracılığıyla geldim diyen herkese %10 indirim yapacak.
  2. xano

Ynt: Gezenbilir Üyelerine %10 İndirim Aramıza hoş geldin ahmet. Hiç bu kadar güzel dövülmemiştim. Sanatına sağlık.
  3. xano

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=100445.msg1304672#new
  4. xano

Ynt: Gezenbilir Üyelerine %10 İndirim :)
  5. xano

Çok memnun kaldım. Üstüne üstlük üyelerimize %10 indirim kaptım. Gezenbilirden geldiğinizi söylemeniz yeterli. Hiç acıtmadığı için :) sevgili Ahmet'e çok teşekkürler. www.redwolftattoo.com
  6. xano

Temde Günlük 25 Km. Yolculuk, Bisiklet Ve Ekipman Desteği, Kredi Bin Lira

Ynt: Temde Günlük 25 Km. Yolculuk, Bisiklet Ve Ekipman Desteği, Kredi Bin Lira Otobanlarda 40 km altında hızla seyreden motorlu ve motorsuz taşıtların kullanması yasaktır. Aynı düşünceyle evim ve işim arasındaki 20 km bisikletle gitme kararımı hayata geçirdim. Ama uzun sürmedi bu hevesim...
  7. xano

İlkyardım , Önemli Bir Soru.

Ynt: İlkyardım , Önemli Bir Soru. Hayır. Herhangi ücret ödemezsiniz. Bunu keyfi olarak yaptıysanız ve bu anlaşılırsa hakkınızda kamu davası açılır.
  8. xano

Beşkayalar Günübirlik Doğa Yürüyüşü

TUR TARİHİ: 17 Mart 2013 TUR FİYATI: 40 TL Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin, kayın, gürgen ve çam ağacı ağırlıklı, yer yer ceviz, böğürtlen, hurma gibi meyve ağaçları ile bezenmiş bir bölge olan Kocaeli/Yuvacık'ta bulunan Beşkayalar parkurunda yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. 17 Mart...
  9. xano

Doğada İftar Etkinliği ( 28 Temmuz 2012)

1-Ahmet GÜNDÜZ +2 2-Hakan +4
  10. xano

Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul eğitimler beş iş günü sürüyor. pazartesiden cumaya kadar. 9:30 - 14:45 saatleri arasında. tam mesainin cafcaflı saatlerinde. :)
  11. xano

Ynt: Arama Kurtarma EÄŸitimi - Ä°stanbul Hafta ici egitimlerimiz var. Katilmak isteyen arkadaslar 0212 574 58 80 i arayabilirler.
  12. xano

Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (19-20 / 26-27 Kasım 2011)

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (19-20 / 26-27 Kasım 2011) Sevgili dostlar.[/size]Eğtimimizi yaptık bitirdik. Kurs katılım belgelerinizin bir çoğu hala bende.Hafta içi gelip alamayan arkadaşlar 18 Mart pazar günü nöbetim dolayısıyla yeşilköye gelip benden alabilirler. Bahaneyle tekrar...
  13. xano

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul Sevgili dostlar.[/size]Eğtimimizi yaptık bitirdik. Kurs katılım belgelerinizin bir çoğu hala bende.Hafta içi gelip alamayan arkadaşlar 18 Mart pazar günü nöbetim dolayısıyla yeşilköye gelip benden alabilirler. Bahaneyle tekrar görüşmüş...
  14. xano

Kışın Uludağ'da Doğa Yürüyüşü

Ynt: Kışın Uludağ'da Doğa Yürüyüşü bir kurtarma personeli olarak kesinlikle aklınızdan dahi geçirmeyin derim.
  15. xano

Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (19-20 / 26-27 Kasım 2011)

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (19-20 / 26-27 Kasım 2011) bi dostumuzda bir top A4 fotokopi kağıdı işini yüklenirse çok sevinirim. kurs katılım belgeleri ve sınav kağıtları için lazım olacak. her kursiyer yanında 2 adet vesikalık fotoğrafda getirmeli.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri