xlms_green kullanıcısının son içeriği

1. X

Zj Difransiyel Tamiri

Maslak otosanayide ohannes usta. İşin sonu. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. X

1996 Zj Orjinal 2. Sahibinden

1996 ZJ 5.2. Orjinal. 235.000 km de. Değişen yok. Bir kaç lokal boya var. Hasar kaydı yok. Araziye girmemiş. Ellenmemiş oynanmamış. Bir iki kozmetik sıkıntısı dışında sorunu yok. Motor şanzıman iyi durumda. Fiyat 32.500 Satılık. 05333788655 Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. X

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

1996 zj 5.2 v8 / Gaziantep Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. X

Wj Sansuman Sorunu

Bence bu şekil vuruntuların sebebi solenoid valflerin altındaki oring lastikleri. Zamanla deforme oluyor basınç kaçırıyor. Ben benim 1999 jeep wj de değiştirmiştim. Geçişler yağ gibi olmuştu. En son beşinci viteste zaman zaman vuruyordu onu da lpg sıralaması hatasını düzelterek gidermiştik.
  5. X

Wj Sansuman Sorunu

Araçta lpg varsa sıralamasını kontrol ettir. Bende de olmuştu sıralamayı düzeltince çözüldü. Sadece son viteste vurur sakin kullanırken. Depar kullanımda vurmaz.
  6. X

Jeep Vites Geçişlerinde Sıkıntı Yaşıyorum

Ynt: Jeep Vites Geçişlerinde Sıkıntı Yaşıyorum Hiç alakası yok. Otomatik şanzımanın alt kartelini açtır. Şanzıman mekanik beynini çıkarttır. Üzerinde solenoid valflerin olduğu bir kapalı kutu var. Onu çıkarttır. İçinde valflerin altında oring lastikler var. Tanesi bir lira. 5.2 ise araç 4 ileri...
  7. X

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? bilgi paylaşıldıkça değerlidir. bu arada bu gün bir hassas ayar daha yapıldı detaylar şöyle enjektörlerin dip ayarı 50 nozul çapı 2.50 mm regülatör basıncı 1.65 benzinden lpg ye geçişte benzin enjektörü değeri aynı kalıyor...
  8. X

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Arkadaşlar Ayarın düzgün yapılabilmesi için öncelikle benzin ecu sunun tamamen sıfırlanması lazım. Yani aracın ateşleme parametreleri orjinal değerlere dönmeli. Bunun için akünün her iki kutbunu sökmeliyiz. Her iki kutup da aküden...
  9. X

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? sit Harita belli devirdeki benzin enjektör açılış süresinde (ms) gaz enjektörünün vereceği gaz mikatarını gösterir. Kalibrasyon, genelde araç benzinde çalışırken rölantide benzin enjektör açılış süresini kaydeder ve sonra da gaza...
  10. X

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Aslında araçlarımızın lpg ayarını yanlış yapıyorlar. Araçlar fakire düşüyor. Daha fazla basmak zorunda kalıyoruz. Geçen hafta rehülatör değişimi sonrasında ince ayar öncesi 21 lt şehir içi yakmaya başlayan aracımın regülatör...
  11. X

Kocaoğlan Satılık

Ynt: Kocaoğlan Satılık Arkadaşlar. Aciliyet var. Gezenbilir camiası için fiyat 28.000 tl dir. Bilginize.
  12. X

Kocaoğlan Satılık

Arkadaşlar jeep imi satıyorum. İlgilenenler için sahibinden ilan no 145153379.
  13. X

2004 Crd 2.7crd Şanzıman Sorunu

Ynt: 2004 Crd 2.7crd Şanzıman Sorunu Şanzıman içinde bir elktronik beyin var. İçind solenoid valfler. Bunların altında lastik oringler. Bunlar zamanla telef oluyor yağı kaçırıyor. Bunları değiştirt bilen birilerine. Sorunun bitecek. Oringlerin tamamı 6 lira tutmuştu bende.
  14. X

Gc 4.7 Limitör Acilll.

Ynt: Gc 4.7 Limitör Acilll. Üstadlar buldum cevabı. 114 mil yani 183 km de sınırlandıran limitör varmış. :((
  15. X

Gc 4.7 Limitör Acilll.

Üstadlar, 1999 Grand Cherokee 4.7 sahibiyim. Bu gün otoyolda 180 km hıza güven içerisinde çıktım. Bu hızda devir saati 4000 civarıydı. Acaba daha üstünde durum ne olacak diye merak ederek az daha dokundum. Hız 190 a geldi. Ve boğuk ve uzaktan gelen gibi bir tok ses güp etti. Ve çekiş yarıya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri