Yasutay59 kullanıcısının son içeriği

1. Yasutay59

Range Rover 4.4 Hse 2004 Kontak Problemi

Merhaba, 1. Seçenek anahtarın içindeki çip kaybolmuş olabilir Immoblizer anahtarda çip olmadığı için eşleşmiyor olabilir. 2. Seçenek araç anahtarını unutmuş olabilir iyi bir anahtarcı tuşlara basarak basit bir işlem ile kodlama yapıp anahtarı araca hatırlatır. 3. Seçenek pili bitmiş olabilir...
  2. Yasutay59

Range Rover Elektronik Arıza

Kutup başı ile ilgili her şeyi denedim ama araç bir türlü kısa devreden düşmüyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Yasutay59

Range Rover Elektronik Arıza

Herkese Merhabalar, Range Rover 3.0 TD6 2005 model aracım var. Araçta sinyal yanmama arka stop farlarının çakar varmış gibi yanıp sönmesi gibi problemler var akü kutup başını söküp taktığımızda her şey normale dönüyor fakat belli bir süre sonra tekrar aynı problem başlıyor kutup başınıda sürekli...
  4. Yasutay59

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Herkese merhaba, range rover 3.0 td6 2005 model aracım var aracımda bir problem var sinyaller yanmıyor, stoplar yanıp sönüyor kutup başını söküp takıyorum düzeliyor 1 saat içerisinde tekrar aynı oluyor ve kutup başını söküp takmaktan artık düzelmez hale geldi sorun nedir yardım edebilecek...
  5. Yasutay59

Grand Cherokee Far Yetersizliği

Bu sistemi nasıl anlatalım ustaya , teşekkürler Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. Yasutay59

93 Zj Için Acil Yardim - Check Engine Yanmiyor !

Ses bendede kayboldu çözümü bilen biri yardımcı olur inşallah Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. Yasutay59

1994 Model Grand Cherokee Zj 5.2 Abs Arızası Tamiri....

Elinize sağlık, abs haricinde başka bir sensöre müdahale ettiniz mi ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Yasutay59

Satilik Veya A/t Takasli Arazi Lastiği

Fiyat nedir Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. Yasutay59

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

İyi sabahlar , Tekirdağdayım Jeep Grandcherokee ZJ 95 model sahibiyim off-road ile ilgileniyorum burdaki arkadaşlar bilgili tüm konulara hakim helal olsun size.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri