YlmzCnrYldrm kullanıcısının son içeriği

1. Y

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Ya benim yarışıcak halim yok uzun yolda ben yormasın biraz yürüsün şimdi 1990 model alsan 80 e talim :D Yol mu biter onla arazide dediğimde pikniğe götürsün çamurda biraz kirlenelim yeter Ağrı dağına çıkmak gibi bir hayalim yok zaten :D...
  2. Y

Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Emeğine sağlık çok güzel olmuş kazasız belasız kullan :)
  3. Y

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Bilgilerin için çok teşekkür ederim. Pininleri lastikle kaldırsam en büyük kaç ebat koyabiliyorum bide yükseltme işleminde aparat olmadan direkt kaldırtabilirmiyim. Biliyorum çok soru oldu ama bişey daha sorucam 1990 Model pajero ile pinin...
  4. Y

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Arkadaşlar merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var. 3 Kapı bir pinin var sahibinden de İstanbul'da görmüşsünüzdür kısa keseceğim konuyu kafamda 2 araba kaldı biri Pinin biri ise 1990 Model Pajero kısa şase iç hacmi olarak çok büyük farklılıklar...
  5. Y

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Hali hazırda yapılmış bi Ranger yok ama paslanmazdan asma kilit takılabilecek bir sandık düşün sanırım özel bölüm dediği benimde anladığım o çokta kullanışlı olur bence :)
  6. Y

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-road Yapmak İsteyenler? Deniz abi aynı yerde oturuyoruz 2 Hafta içerisinde aracım hazır Pajero 2,6 Lebi Derya sitesindeyim :) Bende katılmak isterim.
  7. Y

1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım

Ynt: 1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım İşin en kötü tarafı Bolu gibi yerlerde arabaya baktırcak usta bulunmuyor sırf bu sebepten dolayı İstanbul dan Suzuki almayı bile düşünüyorum ufacık ilçede Pajero dan anlayacak adam olduğunu düşünmüyorum itekim bu araba 90 model açıkcası beni...
  8. Y

Ynt: 1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım Abi Bolu da bi araç var onu almayı düşünüyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-orjinallik-abidesi-pajero-agir-sartlarda-kesinlikle-kullanilmadi-193736276/detay Bi yorum yapabilirmisin bu araba hakkında ?
  9. Y

Toyota Land Cruiser Bj 60

Ynt: Toyota Land Cruiser Bj 60 Aracınıza hayran kaldım iyi günlerde kullanın...
  10. Y

Ynt: 1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım Açıklaman için teşekkür ederim. Peki hali hazırda elinde 3 kp pajero olan arkadaş yok mu ya ??
  11. Y

Disco Td5 Yağ Seçimi

Ynt: Disco Td5 Yağ Seçimi Teknik detay sallama olmaz ama ben daha önce yağ satan birisi olarak sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim arabana yağ alacaksan Mobil ve Castrol den başka kullanmayacaksın. İmkanın varsa tam sentetik iyidir. Partikül filtresi varsa partikül filtreli kullan mutlaka...
  12. Y

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Vinç konusunu pek bilmediğim için cevap veremiyorum lakin arkası için bence görüntü olarak en güzeli 3 mm paslanmaz kestir yada 4 mm biraz pahalı olur ama hem şık durur, hemde ağırlık olarak nereden baksan 100 kilo olur onun altına da kaymasın ve çizmesin...
  13. Y

Arkadaşlar merhaba 1990 mpdel 3 kp Pajero almaya karar verdim pro arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak isterim. Araç malum 2.6 lpg li yakıt tüketimi nedir 4x4 aktarım sistemi nedir kullanan varsa memnuniyetini yada şikayetini yazarsa çok sevinirim daha önce konu açılmış lakin tam cevapları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri