yorgunhunter kullanıcısının son içeriği

1. yorgunhunter

L200 Invite 2013 Ayna Ayarı

merhaba arkadaşlar. bir WJ macerasından sonra 2013 L200 invite alarak gezilerime sorunsuz devam etmek istedim. Forumu baya bir karıştırdım ama bulamadım. Belki de gözümden kaçtı bilemiyorum. Aracın içerden yan ayna ayarının olmadığını, düğme olması gereken yerin kapalı olduğunu farkettim...
  2. yorgunhunter

Defender Düşünüyorum Yorumlarınız Önemli

1993 Land Rover Defender 90 2.5 D 44.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 502058703 Bu aracı fiyat kalite olarak nasıl değerlendirirsiniz sayın Hmtatl acaba. .saygılar
  3. yorgunhunter

Gc Wj Alacağım Yardım

Aracın yapılı olması da alıcıdan çok satıcıyı etkiliyor. Çünkü satıcı ettiği masrafı ekliyor haklı olarak. Alıcı tarafından bakılınca da yapılıysa off road yapmıştır, üzülmüştür diyor. Ve motor şanzuman gibi bir arızası varsa eğer üzerindeki yapı masrafı azaltmıyor. Benim naçizane görüşüm KM en...
  4. yorgunhunter

Gc Wj Alacağım Yardım

Sayın KLL aslında sorun bu güzel araçların birçoğunun ömrünü doldurmuş olması. Kalanların çok temizi koleksiyonluk biraz iyileri de normal kullanıcılar için. Hak ettiğinden fazla istenenler de ya tutarsa umudu olsa gerek.
  5. yorgunhunter

Gc Wj Alacağım Yardım

521652797 nolu ilanı da inceleyin derim. Benim aracım.
  6. yorgunhunter

Gc Wj Alacağım Yardım

Turgutlu da 2006 WK ye malum sitede 115 000 TL , İst. 2005 WK ya 100 000 TL gene İzmir de 2005 WK ya 125 000 TL isteniyor. Hatta İst. 2000 WJ ye 125 000 TL isteniyor. Bu aralar piyasadan uzaksınız herhalde. Saygılar
  7. yorgunhunter

Bununla Başa Çikabilir Miyim Sizce?

Merhaba dostum. pikap ta olabilir aslında da beni düşündüren kamp araç-gereçlerini indir bindir yapmak gözümü korkutuyor. Malum yaz biz öğretmenlere biraz daha uzun.
  8. yorgunhunter

Bununla Başa Çikabilir Miyim Sizce?

Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı uygun buldum. Umarım hata yapmamışımdır. Defender ile başlayan doğa tutkumu yaşama isteğimi uygun araç bulamadığım için GC ile gidermeye çalıştım. Ancak hala Defender lara bakmadan yapamıyorum. Sonunda aracımı satışa çıkardım. Ancak uygun bir dizel 110 5 kapı...
  9. yorgunhunter

Tercih Meselesi

Bunu biraz açar mısınız? Yani ZJ yi WJ den ayıran arazi özellikleri nelerdir?
  10. yorgunhunter

Daha Uygunu Yoktur !!

ancak İzmir e gidince İstanbul dan getirticez diyorsunuz. Bu da zaman kaybı oluyor. Teiefonda sorduğum parçanın olduğu söylendi. Gittiğimde İstanbul dan getirtelim dendi. Gidip oto hemopardan almak zorunda kaldım.
  11. yorgunhunter

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

1999 WJ lerin hepsi mil değildir. Dahası Quadra-Drıve olanları da vardır. Bende 1999 Kanada versiyon yani KM göstergeli Quadra-Drıve mevcut.
  12. yorgunhunter

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Şimdilik yolda kalmadık. tatili bekliyorum periyodik bakım için. km 8 bini bulduk malesef.
  13. yorgunhunter

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Güzel günlerde kullanmanı dilerim.
  14. yorgunhunter

Defender-bj60-pajero Hangisi Alinmali

Aslında Karesi WJ yi anlatmış. Ağır offroad yok. Konfor, güç, piknik, kamp var. Bu aradıklarını verebilecek başka araç yok ki bu bütçelere. Wrangler e 200 000 ve üzeri verilebilecekse amenna.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

SON KONULAR

Geri