zaferyilmaz99 kullanıcısının son içeriği

1. zaferyilmaz99

Thule Bisiklet Taşıyıcı Çeki Demiri Uyumlu - Hiç Kullanılmadı.

HİÇ KULLANILMADI SADECE ÇEKİ DEMİRİ OLAN ARAÇLARA OLUR SON FİYAT:1500 TL. (Sıfırı şuan yok, bulursan da 5.900 TL.) TEL: 0543 256 12 68 Bisikletlerinizi taşımanız için tasarlandı. Basit, hafif ve hızlı bisiklet taşıyıcı.Taşıma çubuğu 2 bisiklet taşımaya u TAKMA / ÇIKARMA KOLAYLIĞI Makas...
  2. zaferyilmaz99

Sıfır Thule Ayakkabı Düzenleyici Uygun Fiyatlı.

Ürünün ambalajı açılmıştır. Ancak sıfırdır, hiç kullanılmamıştır. Fiyat: 320 TL. Malzeme : 100 polyester Uzunluk : 50 cm Yükseklik : 80 cm Saklama bölmeleri : Ayakkabılar için 10 büyük cep 2 ekstra örgü...
  3. zaferyilmaz99

Karavanda Hermatik Gaz Sobası Kullanımı

Merhaba, Bir sorum olacaktı Truma Sl3002 Gazlı soba var karavanımda bir senedir falan kullanıyordum bir problem yoktu geçen kontrol amaçlı yaktım derece ortalardayken sorun yok sobanın üzerinde ateşi görebiliyorum kısıktayken soba yanıyor ama sona kadar açtığımda soba sönüyor sebebi ne olabilir...
  4. zaferyilmaz99

Karavanda Hermatik Gaz Sobası Kullanımı

Merhaba, Bir sorum olacaktı Truma Sl3002 Gazlı soba var karavanımda bir senedir falan kullanıyordum bir problem yoktu geçen kontrol amaçlı yaktım derece ortalardayken sorun yok sobanın üzerinde ateşi görebiliyorum kısıktayken soba yanıyor ama sona kadar açtığımda soba sönüyor sebebi ne olabilir...
  5. zaferyilmaz99

Truma Sl2000 Gazlı Soba Gece Açık Bırakılması Hakkında.

Merhaba, Truma sobalarda genelde sobanın üst kısmındaki bölmede Trumaventler oluyor, 12V ile çalışıyor bendeki, bu vantilatörün arka çıkışında biri sağ yöne diğeri sol yöne 2 ayrı dağıtım boruları oluyor ısının dağılımını sağlıyor tüm karavan içerisine, dikkat ederseniz koltuk alt kısımlarında...
  6. zaferyilmaz99

Bulamadığım Park Lambası Kapağı Hakkında Yardım.

Aşağı yukarı 8cm * 8cm kare bir kapak
  7. zaferyilmaz99

Bulamadığım Park Lambası Kapağı Hakkında Yardım.

Merhaba, Aşağıdaki görseldeki Park lambalarımdan birisinin kapağı yok aramadığım yer kalmadı adrialar'da ve ithal birçok karavanda da aynı far var diye biliyorum bu kapağı nereden bulabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  8. zaferyilmaz99

Aksesuarlar Ararken Dikkatimi Çekti. ''karavan" Kelimesi Geçince Fiyat %50-60-70 Artıyor. Nedendir?

Geçen tente yaptırayım dedim, son aşamaya geldik sayılır ama abim bu karavana takılacak deyince Oooo o zaman montaj falan bu baya tuzluya patlar ben sana diyim dedi, Başka bir gün frenli kaplin araştırıyorum, Bursada bir yere gittim, çok tutar haberin olsun dedi ilgili kişi, işin içine...
  9. zaferyilmaz99

Aksesuarlar Ararken Dikkatimi Çekti. ''karavan" Kelimesi Geçince Fiyat %50-60-70 Artıyor. Nedendir?

Arkadaşlar yaklaşık 1-2 yıldır. Kendi imkanlarımla karavanımı toparlamaya çalışıyorum. Mesela bir ürün arıyorum en basiti internete kapı tutucu aparat yazıyorsun. örneğin online satış sitelerine bakıyorum. Örnek: 29,90 TL - 39,90 TL. karavan malzemesi satan firmaların internet sitelerine...
  10. zaferyilmaz99

Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

Arabam çekmedi, arabamı da satmaya kıyamıyorum ondan satıyorum :tongueout:
  11. zaferyilmaz99

Fren Sistemi Çalışmaması Hakkında.

Merhaba, aşağıdaki resimdeki alanda görebileceğiniz fren sistemi verimli çalışmıyor, frene bastığımda tak tak tak diye araca itleme yapıyor gaza bastığımda da tak diye sert bir şekilde çekiyor sönümleme yapmıyor,, bu sorun neden kaynaklı olabilir Bursada bunu yapabilecek kimse var mıdır?
  12. zaferyilmaz99

Karavan Boyama Yöntemi Için Önerileriniz...

Sizce bu gövde yapısı alüminyum mudur?
  13. zaferyilmaz99

Karavan Boyama Yöntemi Için Önerileriniz...

Nasıl boya kullanmalıyım?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR