zlmzlm kullanıcısının son içeriği

1. Z

Karavanda Sogutma

Evet soylediklerinizin bazilarina hak veriyorum ama bu soyledikleriniz icin karavana gerek yok.cadiri golgelik alana koyunca da ayni etkiyi yaratiyo. Cadirdan karavana gecmemizin sebebi biraz daha rahat bir kamp tatili yapmakti.ki cocuk olunca da ucuz ve konfor arayisi daha fazla oluyo. Hak...
  2. Z

Karavanda Sogutma

Klima olayina bi sure giremeyecegiz.belki bu urunu kamp sonrasi evde kullaniriz diye dusunmustuk ama yeterli degilse yapacak bisey yok tabiki
  3. Z

Karavanda Sogutma

Anladim.fiyatlari biraz fazlaymis
  4. Z

Karavanda Sogutma

Peki ne yapmaliyiz karavanda serinlemek icin
  5. Z

Karavanda Sogutma

Malum sicaklar geliyor.bazen tum pencereleri acsak bile sicaklamaya basladik. kamp alanlarinda elektrik cekince kullanabilecegimiz cok pahali olmayan bi sogutucu pesindeyiz.ama karavanda cok alan yok o yuzden kule tipi sogutucular yer kapliyor Alji 2200 W Süper Sessiz Seramik Isıtıcı...
  6. Z

1,3 Tce Duster Edc Otomatik Karavan Cekermi Bilgisi Ve Deneyimleri Olan Bilgi Verebilirmi

Yine de karavani cok doldurmayin. Genel malzemeler aracinizda olsun.benim karavan 750 kg alti ama gunes enerjisi vs ile 980 kg oldu.arabamda full esya doluydu
  7. Z

1,3 Tce Duster Edc Otomatik Karavan Cekermi Bilgisi Ve Deneyimleri Olan Bilgi Verebilirmi

Merhaba bende burda ceker mi eder mi sorusunu cok sordum😂 seat leon 1.2 turbo benzinli otomatik aracim var.1ton cekebildi.bursadan ankaraya getirdim. Karadeniz yokuslari gibi degil tabiki ama o yollardaki yokuslarda sikinti yasamadim.bazen manuel e aldim ama genelde devri 3000 altinda...
  8. Z

Tesekkurler
  9. Z

.
  10. Z

.
  11. Z

Caretta 1500

Ne kadar ucret verdiniz toplam acaba? Ayakta durabilecegimiz karavanlara bakiyorum ama bilinmedik markalar cok fazlalasti ve bilindik markalarinda yanina yanasilmiyo cok ucmus fiyatlar
  12. Z

Caretta 1500

dikkat etmem gereken bi ozellik var mi mutlaka bak dediginiz
  13. Z

Caretta 1500

Evet.kucuk bi karavan istiyorum ama ne yapsak bilemedik
  14. Z

Caretta 1500

250 civari bi karavan almak istiyorum oneriniz var mi
  15. Z

Caretta 1500

Peki sifir almak mantikli mi ikinci el risk mi almak olur