Arama sonuçlarınız

1. cabironline

Tekirdağ Uçmakdere Yamaç Paraşütü Festivali 5-6 Mayıs 2012

Ynt: Tekirdağ Uçmakdere Yamaç Paraşütü Festivali 5-6 Mayıs 2012 Cumartesi Take Off alanından çekilmiş birkaç fotoğraf.

2. cabironline

Ynt: Tekirdağ Uçmakdere Yamaç Paraşütü Festivali 5-6 Mayıs 2012 Merhaba arkadaşlar,5-6 mayıs 2012 tekirdağ uçmakdere yamaç paraşütü senliğinden valilik salı günü sözlü olarak çekildiğini bildirmiştir. Bu konuda kulüb yönetim kurulu toplanıp ağağıdaki karaları almıştır. 1.Tarih 5-6 mayıs 2012...
  3. cabironline

Tekirdağ Valiliği ile Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Külübünün 5 yıldan beri düzenlediği ve geleneksel hale gelen festivalimiz bu yıl 5-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Tekirdağ Uçmakdere Hıdırelles ve yamaç paraşütü festivali. Festivalin hıdırellres yani eğlence ve sunum...

4. cabironline

Hangi Marka Paraşüt Almalı & Nereden Almalı ?

Kullanmış Olduğunuz Yamaç Paraşütü Marka Ve Modelleri İle İlgili Yorumlarınızı Bekliyorum.
  5. cabironline

Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri

Ynt: Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri Uçmakderede uçmak isteyenlere güzel bilgiler burda :) Gerçi Sol taraftaki Uçuş grafiğinde 12 ay uçulmaz olarak göstersede :P http://www.glideinturkey.com/bolge.aspx?id=B634651277506706250

6. cabironline

Ynt: Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri Şenlikler Her zaman Hafta sonunda yapılıyor. Bi şekilde ileri veya geri çekilebiliyor. Sıkıntınız olmasın.

7. cabironline

Ynt: Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri http://vimeo.com/36099227
  8. cabironline

Ynt: Tekirdağ Yamaç Paraşüt'ü Şenlikleri http://www.youtube.com/watch?v=Emb4o8qJwno&feature=related
  9. cabironline

Tekirdağ'da Yamaç Paraşütü

TEKİRDAĞ DA YAMAÇ PARAŞÜTÜ Yamaç paraşütü daha yaygın bir macera sporu haline geldikçe yeni aktivite alanları da açılıyor. Şarköy’e bağlı Uçmakdere Köyü de Trakya’nın önemli yamaç paraşütü noktalarından biri haline geldi. Uçmakdere Köyü, mavi ile yeşili, tarihi ve kültürel zenginlikleri...

10. cabironline

30 Adet Frontoza Brundi Yavruları

Arkadaşlar Elimde Kendi ürettiğim 30 Adet 4.5- 5 cm aralığında Frontoza Brundi yavrusu var Adet Fiyatı 9 tl Gezenbilirden gelen arkadaşlara minimum 5 adet almak şartıyla 8 liradan vereceğim. sahibinden.com ilan no (#50272981)

11. cabironline

Tekirdağ 5. Uluslararası Yamaç Paraşütü Festivali

6.7.8 Mayıs tarihlerinde Tekirdağ Uçmakderede.
  12. cabironline

9.9 veya 15 hp temiz Tekne Motoru Arıyorum.

Ynt: 9.9 veya 15 hp temiz Tekne Motoru Arıyorum. Çok teşekkür ederim ilginiz için. bugün yeni mercury motorumu aldım.

13. cabironline

0 Tekne Motoru Arıyorum. (konu kapatılabilir)

Arkadaşlar, Aranızda 0 Tekne motoru satışı yapan veya bana önerebileceğiniz güvenilir bir yer varmı ?
  14. cabironline

Ynt: 9.9 veya 15 hp temiz Tekne Motoru Arıyorum. Motor en düşük 9.9 olması gerekli Uzun Saft olacak. Teşekkürler.
  15. cabironline

Selam Arkadaşlar, Yeni alacağım 4.50 mt uzunluğundaki teknem için temiz ikinci el 9.9 veya 15 hp faturalı motor arıyorum. Elinde veya yakınlarında bulunanlar bana bilgilendirme yapabilirmi. Saygılar. Mustafa Bozkurt Gezenbilir Fotoğraf Yönetim.

16. cabironline

Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi / İstanbul

Ynt: Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi / İstanbul Peki bu kursların fiyatı nedir baktım göremedim hiçbiyerde ?
  17. cabironline

Gazeteciden Beş Parasız Türkiye Turu...

Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=137122832979773&ref=mf ÖZEL HABER �Cüzdanındaki banka kartlarını kırıp son parasını da çocuklara dağıtarak bisikletle Türkiye turuna çıkacak.. Türkiye�e bir ilki gerçekleştirecek olan gazeteci ve fotoğrafçı Hasan Söylemez, cüzdanındaki...
  18. cabironline

Paraşütlerdeki DHV1 DHV1/2 DHV2 DHV 2/3 Ne Anlama Geliyor ?

Ynt: Paraşütlerdeki DHV1 DHV1/2 DHV2 DHV 2/3 Ne Anlama Geliyor ? Aradığım cevabı Başka bir sitede (Slam Dunk) adlı kullanıcı uzuuuun uzun anlatmış. Aşağıdaki yazı kendisinden alıntıdır. (DHV1) Başlangıç sınıfı kanatlardir; öğrenci çalıştırmak üzere eğitmenler, havada kendini sinirli hisseden...

19. cabironline

Ynt: Paraşütlerdeki DHV1 DHV1/2 DHV2 DHV 2/3 Ne Anlama Geliyor ? Arkadaşlar, Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Cevaplarınız hem benim hemde bu işi merak eden arkadaşlar için çok faydalı olacaktır. Çok teşekkürler.
  20. cabironline

Ynt: Paraşütlerdeki DHV1 DHV1/2 DHV2 DHV 2/3 Ne Anlama Geliyor ? Selçuk Bey vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkürler. Şuan ben sadece kendimi geliştirmek için bir ön araştırma yapıyorum zaten bu işi yapmadan önce eğitimini alacağım ve kendime konuyla ilgili eğitim alacak tanınmış usta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri