Arama sonuçlarınız

1. hsbasar

Kasko Değeri Belirleme Sorunu

1993 model Defender V8 sahibiyim. Aracım 3528 cc motora sahip. Ancak 16 yaş üstü kasko değer listesine bakınca bu model sadece 1994 yılı için var, listede 1993 için kasko değeri olmadığından vergi indiriminden faydalanamadım. Danıştığım kişiler sigortacın reasüranstan öğrenebilir dedi. Fakat 2...

2. hsbasar

Ankarada Deniz Kayağı Kullananlar

Herkese merhaba, Biz iki arkadaş geçen sene birer tane deniz kayağı satın aldık ve mogan gölünde kullanmaya başladık. Ankara veya yakınlarında kayak kullanan varsa buluşup beraber etkinlik yapabiliriz. Bu nedenle konuyu açtım. hadi bakalım kimler varmış :) Ayrıca elimizde bir tane fazla kano...
  3. hsbasar

Defender 130 3,5 V8

3,5 V8 benzin + LPG Tek karbüratör dönüşümü yapıldı. Çift blos monte edildi. Hem gazda hemde benzinde düzenli çalışıyor. 4 disk fren. Hidrolik direksiyon 2" get ile yükseltme LR snorkel Tavan bağajı 4 adet 4000 km de 33" (255/85/16) Cooper ST lastik. Webasto Sony radyo CD mp3 çalar 2 adet...

4. hsbasar

"Şaşkın" şöhret yolunda ilerliyor

Sevgili Ferhat Alpözen bayramda arayıp vosvos ile ilgili bir projesi olduğunu söyleyince çok heyecanlandım. Ne zaman yaparız deyince, ilk hafta sonu dedim ve geçen cumartesi çekimleri yaptık. Montaj işlemlerini bu sabah tamamlayarak bana gönderdi, hemen sizlerle paylaşmak istedim. Senaryomuzun...

5. hsbasar

Toyotaya uygun satılık 15x7 inch jant

Jantlar çarpışantürk yapımı beyaz renkli, boya istiyor. Toplam 5 adet, fiyat 600 TL Tel 0539 688 45 84 Jantın fotoğrafı

6. hsbasar

Satılık Toyota Land Cruiser FJ40

Arkadaşlar benim ihtiyar yeniden satışta. Land Cruiser FJ40 2F motor BRC otogaz dönüşümü Yürüyen aksam genel olarak iyi, sadece kaporta boya ve yeni lastik istiyor. Trafikten çekilmiş durumda, istenildiğinde tekrar alınabilir. Fiyat 12000 TL Fotoğraflar için...
  7. hsbasar

Arka Bahçe de Off road

Sonunda FJ40 eve döndü ve kısa da olsa arka bahçede biraz oynadık hasret giderdik. :) Kabak lastiklere rağmen performansımız iyiydi. Yazacak pek bir şey yok, sadece fotolar.
  8. hsbasar

Uzun Soluklu Gezil ve Kamplar için Hazırlanmış Discovery 1 V8i Estate

Uzun geziler ve kamplar için hazırlandı. 1998 V8i Estate modeli, otomatik. 230 000 km, 10 000 km önce gaz dönüşümü yapıldı. Muayenesi Şubat 2012 ye kadar geçerli. Fiyat : 29500 TL İletişim : Sedat Başar 0505 256 00 28 Aracın standart özelliklerini malum, ilave olarak yapılanları aşağıda...

9. hsbasar

Satılık Disco I Ön Bar ve Karlık

Disco I aracımdan söktüğüm ön bar ve karlık satılıktır. Ön bar üzerinde ufak tefek tamiratlar bulunmakta, ancak genel durumu iyi. Karlık üzerinde orjinal sis lambaları bulunmaktadır. Ön bar üzerindeki büyük sürüş lambaları satılık değildir. Fiyat konusunda bir bilgim yok. Almak isteyen...

10. hsbasar

Klasik Araç Başlığı Açlması

Zaman zaman klasik araçlarla ilgil konu başlıkları açılmakta ancak bu konular sanırım Off road altındaki 'garaj' veya yine Of road altındaki marka başlıklarında yapılmakta. Hal böyle oluncada kalabalık olan Off road konularının arasında kaybolmakta ve konulara tekrar ulaşım zor olmaktadır...
  11. hsbasar

Vosvoslu Bir Yol Hikayesi (31 Mart-7 Nisan 2010)

Yola çıkılacaktı, hangi araçla gidileceğine de karar verilmişti. Antalyaya gidilip gelinecekti ama bir de İzmir çıkınca yol uzadı ve 1700 km oldu. Yinede araç tercihinden vazgeçilmedi, uzun zamandır garajda duran 36 yaşındaki 6 yıldır yol arkadaşım olan "Şaşkın" garajdan çıktı, yıkandı, yağı...

12. hsbasar

Andoff Evirgen yaylası piknik gezisi 31 Ocak 2010

Çok keyifli bir geziydi. Resimlere ekli bağlantıdan ulaşabilirsiniz. http://www.andoff.net/resimlerdetayicerik.aspx?id=70 Hem Andoff hemde Gezenbilir üyesi arkadaşlar vardı gezide, onların çektikleri fotolarıda bu başlıkta paylaşabiliriz.
  13. hsbasar

Satılık Tavan Barları

Aracıma G4 tavan sepeti yaptıracağımdan, elimdeki 3 set tavan barı satılıktır. 1) Jeep XJ için uygun Thule marka 2 adet tavan barı. Barlara ait kilitlerin anahtarını kaybettiğimden yapılabiliyorsa yeni anahtar yapılmalı veya kilitler değiştirilmeli. Alış fiyatı 250 euro, benim istediğim fiyat...
  14. hsbasar

Toyota LC FJ70 ön sinyaller

Elimde bulunan Tayvan malı hiç kullanılmamış FJ70 ön sinyalleri satılıktır. Yurd dışı fiyatı 55 dolar + nakliyedir. Ben 50 dolar istiyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim.

15. hsbasar

"Oturum Doğrulaması Başarısız" Hatası

Oturum doğrulaması başarısız. Lütfen tekrar deneyin. hatasını alıyorum sürekli. Ayrıca forum kilitlendi benim bilgisayarımda. En son mesaj bugün 15:06 da, sonrasında gelen mesajları göremiyorum. Forumdan çıkıp tekrar girmeyi denedim, olmadı. Bilgisayarımı kapatıp açtım, olmadı Başka bir...
  16. hsbasar

1987 model Oldsmobil Cuttlas Supreme 5.0 litter

Çok sevdiğim bir arkadaşımın babasına ait 1987 model Oldsmobil Cuttlas Supreme 5.0 litter satılıktır. Araç incirlik üssünde bir amerikalıdan alınıp orjinaline uygun toplanmış, toplandıktan sonra 2001 yılında 2. sahibinden alınmıştır. Bugüne kadar da arkadaşımın babası tarafından Ankarada...
  17. hsbasar

Sahra Çölünde Kısa Bir Off-Road Gezisi (4-5 Ekim 2009)

Uzun zamandır kampta çalışmaktan bunalmıştım ve biraz dolaşmak için kamptan ufak bir kaçamak yaptık. Gezimizin asıl amacı geçen hafta terk ettiğimiz eski kamp yerimizi kontrol etmek, çevre temziliği tam yapılmışmış anlamak idi. Hemen akabindede arazide çalışmakta olan arkadaşlarımızı ziyaret...

18. hsbasar

Satılık 1984 Land Cruiser FJ40

Daha üst model ve geniş bir araca geçmek için çok severek aldığım ve yürüyen aksamının tamamını elden geçirdiğim FJ40'ım ile yollarımızı ayırmaya karar verdim. Bu aracın hikayesi genelde Gezenbilirde biliniyor ama ben ilan verirken yazdıklarımı buraya da ekliyorum. Sahibinden deki ilan numarası...
  19. hsbasar

Hitit Rallisi (5-6 Eylül 2009)

Biz boluda olacağız, herkesi bekleriz efendim. :D Hitit Rallisi Basın Bülteni Basın Bülteni - 1 Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 36.sı düzenlenecek olan Hitit Rallisi için geri sayım başladı. Türkiye Ralli Şampiyonası 5. Ayak yarışı olarak koşulacak olan Hitit Rallisi bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR